جسیکا سیمپسون در پست افتخاری روز پدر مایو پوشید!


مادر دو فرزند امروز به اینستاگرام آمد تا ثابت کند که هنوز آن را دارد (در صورتی که کسی شک کند، جسیکا سیمپسون با آپلود یک سری عکس که به افتخار روز پدر پدرش جو منتشر شده بود، یک بیکینی خیره کننده پوشید، در حالی که در استخر استراحت می کرد. عکس بدون آرایش را به اشتراک گذاشت

جسیکا سیمپسون در پست افتخاری روز پدر یک مایو عالی پوشید!

جسیکا سیمپسون 41 ساله در چند روز گذشته زیبایی خود را به شیوه های مختلف نشان داده است. این خواننده در روز پدر و آخر هفته 25 خرداد بسیاری از تصاویر جدید از خود و خانواده اش را به اشتراک گذاشت، از جمله عکسی از مایو و سلفی بدون آرایش.

جسیکا سیمپسون در پست افتخاری روز پدر مایو پوشید!

این مدل به تازگی مجموعه ای از عکس های مجموعه روز پدر در کنار خانواده اش را منتشر کرده است. یکی از آنها در حالی که بیکینی بنفش و زرد به تن داشت در حال آفتاب گرفتن در استخر نشان داد که شکل شگفت انگیز او را نشان می داد. او گروه را با عینک آفتابی و لبخند به پایان رساند و زمانی را با همسرش اریک جانسون و سه فرزندشان مکس 10 ساله، آیس 8 ساله و بردی 3 ساله گذراند.

پدرش، جو سیمپسون، در حالی که آنها در آغوش گرفته بودند، با اشتیاق با او ژست گرفت و عکس/ نامه ای از روز پدر مبارک در عکس ها گنجانده شده بود که به نظر می رسید یکی دو نفر از فرزندان او برای اریک آماده کرده بودند. او عکس دوم را با استناد به حساب اینستاگرام همسرش امضا کرد: «ما تو را می‌پرستیم».

جسیکا سپس یک سلفی بدون آرایش در روز دوشنبه 20 ژوئن منتشر کرد که می توانید در بالا مشاهده کنید. در شات دیدنی موهای بلوند بلندش ریخت و کامنت شیرینی را گذاشت که پدرش را تحسین کرد.

جسیکا قبل از انتشاراتش به مناسبت روز پدر به شهرت رسید، زیرا عکسی چشم نواز از خود در حال ایستادن و ژست گرفتن با بیکینی متفاوت به اشتراک گذاشت. او یک الگوی سیاه و سفید پوشیده بود و او آن را با کفش های بند دار مشکی و یک ژاکت جین پوشیده بود. او در توضیح این عکس فراموش نشدنی و فریبنده افزود: تنها چیزی که نیاز دارم یک جت اسکی است.

در 25 می، جسیکا سیمپسون یک عکس جدید خیره کننده را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد که یک تکه چاپ سیاه و سفید جدید از مجموعه تابستانی خط تولید خود را نشان می دهد. او همچنین با پوشیدن یک ژاکت جین روی کت و شلوار و اکسسوری‌هایی با کفش‌های پوست مار آبی با بند Janya از برچسب خودش، شکل شگفت‌انگیز خود را نشان داد.

غول مد این عکس را امضا کرد و اشاره ای به احساسات تابستانی ظاهری داشت. جسیکا پس از کاهش 100 پوندی باورنکردنی هرگز ظاهر بهتری نداشته است! پس از اینکه جسیکا فاش کرد که از بارداری سوم خود وزن کم کرده است، عکس های شیک جسیکا توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

متولد تگزاس که دارای سه فرزند از شوهر است اریک جانسون: مکسول 10 ساله، آس 8 ساله و بردی 3 ساله قبلاً در مورد تمرینات ورزشی پس از زایمان خود که شامل انجام 12000 قدم در روز است صحبت کرده اند.

“من خیلی به خودم افتخار می کردم و به پشتکارم افتخار می کردم، مهم نیست که دیگران چه می گویند…” “من به نظرات خوب درباره [my weight loss journey] چیزی است که من به آن پایبند هستم و به همین دلیل بارگذاری کردم [the Instagram photo] او توضیح داد: “برای این که این یک نفر بیاید و احساس بهتری نسبت به خودش داشته باشد و خیلی سخت کار کند.”

“زیرا این فوق‌العاده نیروبخش است و وقتی شما سخت تلاش می‌کنید که در لحظه‌های بسیار شاد به نظر بیایید و احساس کنید، به خصوص با فرزندانتان، من را بسیار احساساتی کرد.” او نوشت.

بیشتر بخوانید:

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید