جشن پیروزی جانی دپ در تجربه “آشپزی اصیل هندی”!!


زمانی که جانی دپ به اتهام افترا علیه همسر سابقش امبر هرد در ویرجینیا محکوم شد، او در بریتانیا بود. به نظر می رسد این بازیگر که همراه با جف بک در انگلیس در حال برگزاری تور است، در یک رستوران هندی در بیرمنگام به نام Varanasi در حال جشن گرفتن پیروزی مقابل هرد است. گفته می شود که این سلبریتی بیش از 62000 دلار برای صرف شام در یک رستوران هندی خرج کرده است.

جانی دپ 62000 دلار برای «آشپزی اصیل هندی» خرج کرد تا پیروزی در شکایت علیه امبر هرد را جشن بگیرد!

به گزارش نیویورک پست، دپ با جف بک و یک گروه 20 نفری دیگر غذاهای هندی می خورد.

جانی دپ پیروزی را در تجربه غذاهای اصیل هندی جشن می گیرد

جانی دپ، بازیگر دزدان دریایی کارائیب، پس از پایان جلساتش در لندن، با بک در سالن سمفونی بیرمنگام اجرا کرد. هم ستاره و هم دوست نوازنده اش به اندازه کافی مهربان بودند که با بازدیدکنندگان رستوران عکس بگیرند.

جشن پیروزی در دعوای افترا علیه همسر سابق امبر هرد:

محمد حسین، مدیر عملیات بنارس به نیویورک پست در مورد بازدید جانی از رستوران آنها گفت: “ما یک تماس تلفنی بعد از ظهر یکشنبه دریافت کردیم. جانی دپ می خواست برای غذا به گروهی از مردم ملحق شود. اول، من باور کردم که این یک شوخی است. آن موقع بود که فهمیدم واقعی است.” او گفت پس از آن تیم امنیتی دپ برای بازرسی از قبل سایت آمد.

مدیرعامل همچنین در ملاقات با این بازیگر به عنوان یک «مرد زمینی» تحسین کرد. نیویورک پست گزارش می دهد که جانی در زمانی که در هند بود به طرز احمقانه ای با کباب، ماشال ساج و تنور شاه میگو و چیزهای دیگر پر شده بود.

یکشنبه شب، یک غذای کاری جشن با دوستانش در بیرمنگام انگلیس، بیش از 62000 دلار (48.22 لک روپیه) برای جانی دپ هزینه داشت.

شام دپ در رستوران بنارس که “آشپزی بهشتی و محیطی آرام”، “غذاهای اصیل هندی”، نوشیدنی ها و شامپاین صورتی را ارائه می دهد.

به گزارش nypost.com، این بازیگر در نبرد وحشتناک خود علیه همسر 36 ساله سابقش امبر هرد، روز چهارشنبه برنده جایزه بزرگ شد و 10.35 میلیون دلار در این حکم به دست آورد.

جانی دپ 62000 دلار خرج کرد:

دپ و جف بک، 77 ساله، دوست و شریک قدیمی، در بزرگترین رستوران هندی بیرمنگام با 20 نفر دیگر از گروه شام ​​خوردند.

تور بک در بریتانیا باعث شد دپ در این کشور بماند. چندین اجرا این گیتاریست، از جمله یکی از اجراهای رویال آلبرت هال لندن در اواخر ماه گذشته، او را روی صحنه دید.

به گفته محمد حسین، مدیر عامل رستوران، تماسی دریافت شده است که نشان می دهد جانی دپ می خواهد برای ناهار با دوستانش ملاقات کند.

نتیجه

بر اساس مقاله ای در نیویورک پست، بیش از 62000 دلار (48.1 میلیون) توسط بازیگر جانی دپ و همراهانش برای یک شام کاری شب سال نو در نیویورک هزینه شده است. به گزارش بیرمنگام پست، یک وعده غذایی جشن یکشنبه شب در بیرمنگام انگلستان.

به عنوان بخشی از یک معامله افترا با خانم هرد، بازیگر دزدان دریایی کارائیب اخیراً 15 میلیون دلار از دادگاه ویرجینیا در فیرفکس، ویرجینیا دریافت کرد. دپ 58 ساله در بنارس، “بزرگترین رستوران هند” در بیرمنگام شام خورد و “غذای واقعی هندی”، نوشیدنی و شامپاین صورتی خورد.

او پس از اینکه تیم امنیتی او مرکز شهر را که می‌تواند 400 نفر را در یک زمان در خود جای دهد، بازرسی کرد تا از امنیت و حریم خصوصی آن اطمینان حاصل کند، کارمندان را در آغوش گرفت و با آنها صحبت کرد.

اطلاعات بیشتر:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید