جوانان کشور با منطق و عقلانیت بمباران های تبلیغاتی را خنثی می کنند
ایسنا/ خراسان شمالی عضو هیأت رئیسه حزب مردم انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان ما در عرصه فرهنگ با وجود اینکه در معرض بمباران تبلیغاتی قرار دارند، توطئه ها را با منطق و عقلانیت می شناسند.

محمد واحدی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در تاریخ 250 ساله ایران جنگی جز 8 سال دفاعی نبوده که هیچ نقطه ای از کشور جدا نشده باشد، گفت: ما یک وجب از آن را از دست نداده ایم. قلمرو .

نماینده مردم بوینورد، مانه و سملگان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا با دست خالی و بدون آسایش اما با ایمان عمیق به اندیشه امام در مقابل دشمن ایستاده اند، گفت: : شهدای مدافع حرم در برابر دشمنان، ایستادند. وی افزود: باید از هویت کلی نظام صیانت کنیم.

واحدی با تاکید بر اینکه آینده بر اساس دانش درست و واقع بینانه ساخته می شود، ادامه داد: آنها توطئه ها را می شناسند و با آن مقابله می کنند.

نماینده مردم بوینور، مانه و سملگان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فضای فرهنگی فضایی چندبعدی است، افزود: در این حوزه هجمه هایی صورت می گیرد اما مردم خودشان را نشان می دهند. ” صحنه

وی با اشاره به اینکه شبکه های ماهواره ای گسترده ای علیه ایران طراحی شده است، گفت: با وجود دشمنی ها، شبکه ماهواره ای بسیار کوچک تری طراحی شده است.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی افزود: کار; «ایجاد روحیه امید و کارآفرینی در این نسل و دوری از تنبلی مبتنی بر تفکر جهادی، خودباوری و جوانی بر عهده معلمان و دانشجو معلمان است.

انتهای پیام/

جادوگران

محتوای پیشنهادی


ناسا اخیرا تصویری جذاب از کهکشان همسایه ما به نام کهکشان آندرومدا منتشر کرده است. …

دیدگاهتان را بنویسید