حامیان «قهرمان» مرد مسلح را در کلوپ شبانه LGBTQ کلرادو تحت سلطه قرار دادند


همانطور که عزیزان عزادار عزیزان هستند، این یکی از غم انگیزترین روزهای کلرادو خواهد بود. می پرسی چرا؟ همانطور که گفته می شود مرد مسلح شروع به تیراندازی در یک کلوپ شبانه همجنس گرایان در کلرادو اسپرینگز کرد و سپس توسط دو حامی که از آنها به عنوان قهرمان یاد می شد متوقف شد. اندرسون لی آلدریچ، 22 ساله، به عنوان فرد مسلح معرفی شده است و مسئول پنج کشته و 25 زخمی ناشی از تیراندازی است.

به گفته جان ساترز، شهردار کلرادو اسپرینگز، یکی از مشتریان پس از اینکه مرد مسلح را گرفت و ضارب را تحت کنترل درآورد، با اسلحه او را مورد ضرب و شتم قرار داد. ساترز به خبرنگاران گفت که زمانی که پلیس دقایقی پس از شروع حمله به محل رسید، مردی که اسلحه را کشید، ضارب را نگه داشته بود.

مقامات گفتند که اهالی باشگاه ایستادند و مرد مسلح را خلع سلاح کردند. آنها با توقف هرگونه مرگ و جراحت احتمالی شجاعت نشان دادند. به گفته پلیس، فرد تیرانداز به یک تفنگ بلند مسلح بوده و حداقل یک اسلحه کمری دیگر نیز در محل کشف شده است.

مظنون چگونه دستگیر شد؟

پلیس تماس های متعددی با شماره 911 در مورد تیراندازی دریافت کرد که همه چیز آشکار شد. اولین تماس طبق سوابق پلیس در ساعت 23:56 دریافت شد. ماموران پلیس به سرعت پاسخ دادند و در ساعت 23:57 به محل اعزام شدند. در ساعت 00:02 مظنون بازداشت شد.

حامیان «قهرمان» مرد مسلح را در کلوپ شبانه LGBTQ کلرادو تحت سلطه قرار دادند

به گفته پلیس، از آنجایی که افراد حاضر در باشگاه توانستند مظنون را به زیر بکشند، تیراندازی تنها چند دقیقه طول کشید. در داخل باشگاه، دو باشگاه شجاع به طرز ماهرانه ای با مظنون برخورد کردند و او را متوقف کردند. آنها سزاوار تشکر صمیمانه از همه هستند.

به گفته پلیس، مظنون دستگیر شد و روز یکشنبه در بیمارستان تحت مداوا بود و پلیس افزود که هیچ تیراندازی به سمت مظنون شلیک نشده است.

این حمله نفرت باید فورا متوقف شود!

یکی از شاهدان، جاشوا تورمن، در مورد تیراندازی و وحشتناک بودن آن برای او صحبت کرد. در ابتدا، او معتقد بود که شلیک گلوله بخشی از موسیقی در کلاب کیو است، جایی که او هنگام شروع آنها در حال رقصیدن بود.

وقتی صدای شلیک دیگری شنید، فهمید که اشتباه کرده است. نکته بعدی که او متوجه شد برق زدن دهانه تفنگ بود. با عجله به داخل رختکن، تورمن و مرد دیگری به زودی نفر سوم به آنها پیوست. تا غوغا به پا شد، در را قفل کردند و ساکت ماندند.

چیزی که آنها باید از سر می‌گذرانند به‌طور باورنکردنی ظالمانه به نظر می‌رسد. اوج بیماری روانی با این عمل تیراندازی به افراد بی‌گناه، شاد و بی‌گناه در محله‌شان که از مکانی امن برخوردار هستند، دوباره تعریف می‌شود.

زمانی که مرد مسلح وارد باشگاه شد، به نظر می رسید که به خوبی مسلح بود و جلیقه ضد گلوله به تن داشت. مالکان باشگاه به تایمز تأیید کردند که این اطلاعات بر اساس بررسی نوارهای امنیتی آنها دقیق است. به گزارش تایمز، فرد مسلح در حالی که بار سنگینی از مهمات حمل می کرد وارد شد.

آلدریچ سابقه طولانی فعالیت مجرمانه دارد و همچنین در ژوئن 2021 دستگیر شد. او پس از اینکه خانه مادرش به دنبال تهدید بمب گذاری صحنه درگیری بود، بازداشت شد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی از سوی صاحبخانه قبلی مادرش، در آن زمان این حادثه را دید و اطلاعاتی در مورد آن ارائه کرد اداره کلانتری شهرستان ال پاسو

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵اکثر آمریکایی ها به اشتباه معتقدند که جامعه LGBTQ از نظر قانونی در برابر تبعیض محافظت می شود.

🔵۱۰ سال پس از خودکشی تایلر کلمنتی، مادر می گوید هیچ دگرباش جنسی نباید احساس بی لیاقتی کند.

بر اساس این تصاویر، این دو پلیس عامل حمله گلوله و بمب گذاری را که روز شنبه رخ داد، شناسایی کردند. آنها در نهایت بر اساس نام و تاریخ تولد به این نتیجه رسیدند که آنها همان شخص هستند.

بر اساس ویدئویی که منابع بدست آورده اند، سال گذشته آلدریچ تهدید کرده بود که یک ساختمان را منفجر خواهد کرد. آلدریچ سپس تسلیم پلیس شد. ویدئویی از دوربین رینگ درب صاحب خانه به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گرفت. این تصویر آلدریچ را نشان می دهد که پس از خروج از خانه با پای برهنه و دستانش به سمت معاونان کلانتر راه می رود.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)