حضور مگان مارکل در مسابقه چوگان می تواند “مشکلات” ایجاد کند


ریچل یک آمریکایی ۴۰ ساله از خانواده سلطنتی بریتانیا و یک هنرپیشه و هنرمند سابق در ایالات متحده است. او در لس آنجلس به دنیا آمد و بزرگ شد، اما حرفه بازیگری خود را در دانشگاه نورث وسترن آغاز کرد و در آنجا تئاتر خواند. Trevor Engelson، کارگردان آمریکایی، از سال 2011 تا زمان طلاق آنها در سال 2013، شوهر او بود.

سپس، در سال 2018، مگان با شاهزاده هری ازدواج کرد و حرفه بازیگری خود را رها کرد تا کاملاً خود را وقف نقش جدید خود به عنوان دوشس ساسکس کند. دوک ساسکس شاهزاده هری است. بنابراین او پس از ازدواج با شاهزاده هری به عنوان دوشس ساسکس شناخته شد. خانواده امپراتوری شامل اعضای دوک و دوشس ساسکس، شاهزاده هری ولز است.

هنگام حضور در مسابقات چوگان همسرش، دقیقاً “نزدیک” برای دوشس ساسکس چیست؟

کوچکترین پسر چارلز و دایانا شاهزاده ولز است. او ششمین عضو متوالی خانواده سلطنتی بریتانیا است که این مقام ممتاز را به دست می‌آورد. پس از ازدواجشان در ژانویه 2020، این زوج سلطنتی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی معتبر عازم کالیفرنیای جنوبی شدند. Archie Mountbatten-Windsor و Lilibet Mountbatten-Windsor دو فرزند آنها هستند.

کارشناس سلطنتی می گوید حضور مگان مارکل در مسابقات چوگان شاهزاده هری می تواند

ریچارد ادن، سردبیر دیلی میل و یک کارشناس سلطنتی، در پادکست محرمانه قصر در 26 مه در مورد اجرای چوگان مگان مارکل بحث کرد. ادن پیشنهاد کرد که شرکت او در بازی‌ها می‌تواند بیش از راهی برای نشان دادن حمایت او از شوهرش، هری، که در آن حضور داشت باشد.

می دانیم که مگان دوست دارد چوگان بازی شوهرش را تماشا کند. ناگفته نماند که چوگان ورزش مورد علاقه خانواده سلطنتی بریتانیا است. این حقیقت که شاهزاده هری دیگر مقیم انگلستان نیست و این بدان معنا نیست که او بازی های امپریال را متوقف کرده است.

با برگزاری مسابقاتی که برای ژوئن 2022 برنامه ریزی شده بود، او قبلاً در تعدادی از مسابقات شرکت کرده بود. مگان در باشگاه سانتا باربارا پولو و راکت توسط رسانه ها مشاهده شد.

مسابقات چوگان شاهزاده هری تا کنون در سال 2022 مگان مارکل را فتح کرده است

به دوک و دوشس ساسکس می‌توان هشدار داد که «همه چیز اشتباه است». آنها ممکن است به طور خاص با Spotify یا Netflix مشکل داشته باشند.

«مگان همانطور که در Invictus Games انجام داد، در رویدادهای متعددی برای اهدای جوایز ظاهر شد. ادن گفت: «علاوه بر این، برای من، این بدان معناست که همه چیز خوب به نظر نمی رسد.

او در ادامه توضیح داد که سریال پرانرژی مگان در نتفلیکس، مروارید، پس از صرف زمان و تلاش بسیار لغو شد.

همانطور که ادن اشاره کرد، شرکت این زوج در چوگان امری عادی نبود. او گفت که قبلاً رویدادهای بزرگ زیادی با هم اتفاق افتاده است.

بیشتر بخوانید:

به گفته استاد امپراتوری، مگان و هری از نظر مالی “بیش از حد خود را تحت فشار قرار دادند”. سرمایه‌گذاری‌های مختلفی از زمان بازنشستگی آن‌ها به عنوان اعضای سلطنتی ارشد در سال 2020 جای خود را گرفته‌اند.

آخرین اما نه کم اهمیت، به گفته تحلیلگران سلطنتی، ممکن است دفتر خاطرات شاهزاده هری، دوک ساسکس، به دلیل تصمیم نتفلیکس برای لغو سریال آینده مگان مارکل به تعویق بیفتد.

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید