حقیقت در مورد استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث فیبر


در اینجا یادداشت های قسمت 342 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی درباره حقیقت استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث فیبر بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های کاری کمک و حمایت دریافت می کنند. به از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته به طور فعال از مزرعه Thistle Farms پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[20:08] حقیقت در مورد استویا

[55:53] GERD و عدم تعادل هورمونی

[1:01:26] بحث فیبر

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک برای سلامت جامع زنان خوش تغذیه

نارگیل و کتری (کتاب)

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed (از کد WELLFED10 برای 10٪ تخفیف استفاده کنید)

LMNT

مطالعات در مورد استویا

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20303371/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10690946/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26965840/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31420111/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6627124/

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT مکمل جایگزینی الکترولیت را برداشته و می سازد. فقط یک بسته پر LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی است و با رنگ سرخ دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع Rob Wolf است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

برای گرفتن a بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه حمل است. ارزشش را دارد و می توانید آن را به طور گسترده آزمایش کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته را در دست بگیرید!

BiOptimzer

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد منحرف می شوند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است. همه او نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که مصرف کربوهیدرات فرآوری شده خود را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی اوقات تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “نه” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون باعث می شود قند خون شما بعد از غذا با خیال راحت کاهش یابد ، بنابراین می توانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید