خدا حافظ! + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی کوچک با تاخیر در مورد زندگی و کار است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجایی که من در 7 ماه گذشته عمدتا “آفلاین” بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای آنلاین پیچیده و در حال تغییر است. به عنوان یک کارآفرین ، رسانه های اجتماعی اغلب بسیار مهم تلقی می شوند و می توانند جزء مهمی در ایجاد / اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود و من تعادل را بسیار سخت و دشوار می دانم.

من به طور غیر ارادی از رسانه های اجتماعی استراحت کردم و همچنین در وبلاگم پست گذاشتم. این به عنوان یک احساس آزاردهنده آغاز شد که من از طریق رسانه های اجتماعی به زندگی مردم مشارکت مثبت نداشتم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان توسعه ای از مشاغل خصوصی و مشاغل خود و همچنین راهی برای آموزش دیگران در نظر گرفته ام. در سالهای اخیر ، همچنین راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط تجاری معنادار بوده است. با این حال ، من به طور فزاینده ای از همه “سر و صدا” آنلاین ، چه در داخل و چه در خارج از فضای تغذیه مطلع شده ام ، و واقعاً نمی خواستم در این مورد مشارکت منفی داشته باشم.

اخیراً مدتی وقت گذاشته ام تا به این فکر کنم که چگونه می خواهم خود را به صورت آنلاین معرفی کنم. از آنجا که رسانه های اجتماعی یک جریان نقدی اساسی یا درآمدزایی برای کسب و کار من نیست ، من خوش شانس بودم که زمان و مکان لازم برای تأمل را دارم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شد که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ است (بیشتر در مورد آن بعداً در پست!). من از ارسال مقاله در وبلاگم ، Twist & Sprout ، و در کانالهای بعدی خود در رسانه های اجتماعی ، بسیار هیجان زده هستم. امیدوارم مکالمات مهم در مورد سلامتی ، سلامتی ، غذا و تغذیه ، از جمله موضوعات مربوط به برابری سلامت و عدالت غذایی را ادامه دهم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی و همچنین رشد من به عنوان یک فرد و تمرین کننده ، محتوای من همچنان تکامل یابد.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای ، من درهای فضای شخصی خود را بستم. این تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید که پایان یک دوران است ، در حالی که در همان زمان احساس تسکین عظیمی می کرد. خوب است که درهای یک فصل را ببندید و فصل دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار کردم و هم با مراجعه به مشتریان و هم از طریق Zoom / Skype کارگاه های آموزشی آنلاین را سازماندهی کردم.

(عکس بالا من را در حال حرکت در یک روز فوق العاده گرم نشان می دهد. من یک روز دفتر خود را خالی کردم و از رفتن به فصل جدید احساس شادی و هیجان داشتم.)

همچنین ، من هنوز در مدرسه هستم ، که بخش قابل توجهی از وقت من را می گیرد. باز هم ، این دلیل دیگری برای وقفه من در شبکه های اجتماعی است. در ارتباط با مدرسه ، من موقعیت های مختلف داوطلبانه دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در پروژه های تحقیقاتی فوق برنامه و مرتبط با تغذیه کار می کنم.

در یک یادداشت شخصی تر ، من یک تابستان / اوایل پاییز دوست داشتنی را در نظر گرفتم. من تا آنجا که ممکن بود زمان زیادی را در خارج از خانه گذراندم و چند سفر عالی با قایق رانی و تعطیلات آخر هفته با چند دوست برگزیده “حباب” و شریکم انجام دادم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک در فضای باز در بالکن جلویی خود ایجاد کردیم و یک باغ ظروف را تجربه کردیم ، که واقعاً سرگرم کننده بود. این در واقع شادی زیادی (و برخی سبزیجات!) در طول تابستان و اوایل پاییز برای من به ارمغان آورد.

در مورد مراحل بعدی ، من چند حوزه را در زیر شرح دادم:

مربیگری تغذیه 1: 1: اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

رفاه در محل کار: مجدداً ، همه کارگاه ها به صورت مجازی و از طریق Zoom به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. برای اطلاع از لیست قیمت کامل ، با خیال راحت به ما ایمیل بزنید به آدرس@carahgoldstein.ca.

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، مطالب آموزشی و پست های آموزنده ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ در آینده ارزشهای من را به عنوان یک متخصص تغذیه و یک دانش آموز برای همیشه منعکس می کند و طیف گسترده ای از موضوعات را ادغام می کند. بحث ها تغذیه ، غذا ، پایداری ، سیستم های غذایی ، نابرابری های بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه را پوشش می دهد.

خرید کنید: مغازه من جایی است که من برنامه های غذایی و جزوات کوچک دستور العمل را می فروشم. من به طور مداوم منابعی را که در اینجا دارم به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید به من اطلاع دهید 🙂

با تشکر از شما برای خواندن به روز رسانی کوچک من! لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که ممکن است مفید باشد به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– خواهد بوددیدگاهتان را بنویسید