خدمات محققین صنعت برش لیزری


خدمات پژوهشگران در صنعت برش لیزری
برش لیزری آهن

توجه داشته باشید که دستگاه سرویس برش لیزری بالایی دارد و امکان برش ورق های فولادی با ضخامت 0.5 میلی متر تا 6 میلی متر وجود دارد.

برش لیزری آهن

توصیه می شود اپراتور قبل از شروع عملیات تمامی آموزش های اورژانسی کار با دستگاه را فرا گرفته باشد تا بتواند به صورت آپشن با دستگاه با رعایت تمامی نکات ایمنی کار کند. این داده توسط G SA Conte nt Ge ne ra tor DEMO تهیه شده است!

یکی از مشکلات برش فلزات از برنج، پیچیدگی طراحی است. قطع پروژه های دقیق نیز فعالیت را پیچیده می کند و اجرای ظریف آن با استفاده از روش های قدیمی در ادامه فعالیت غیرممکن یا بسیار دشوار است. برش برنج با لیزر امکان برش طرح های بسیار پیچیده را بدون نیاز به نیروی کار فراهم می کند.

در طی همین روش هنگام ادامه ضخامت های مختلف برش باید قطر نفوذ تابش و نور لیزر را که به آن زاویه مخروطی می گویند تهیه کرد و خطوط را نیز رعایت کرد.

این یک نوع گازی است که از یک لیزر جامد با تحریک مخلوطی از لیزرهای CO2 تشکیل شده است. ارتفاع موج آن 10.6 میکرومتر است و برای برش، حکاکی و تضعیف مواد مطلوب است. کاربرد دوگانه برای استفاده از مواد فلزی و غیر فلزی دارد.

آنها با مواد نخ عالی هستند. با این حال، آنها برای مواد بیش از 20 میلی متر ایده آل نیستند.

آنها با غیر فلزات، پلاستیک ها سازگار هستند و می توان از آنها برای برش لیزری ورق های فلزی استفاده کرد. آنها با ارتفاع موج 1064 میکرومتر مهم هستند که در پزشکی و نظامی استفاده می شود.

ارتفاع وضعیت قدیمی کوتاهتر است. تیغه کاتر به صورت چرخشی کار می کند و صحنه فلز را صاف می کند.

آنها برای برش لیزری شیشه، چوب، پلاستیک و ورق فلز ایده آل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید