خوب است بدانید: آزمون راگلند


بسیاری از آزمایشات “ساده” وجود دارد که می توانید برای تعیین عملکرد بدن و سیستم بدن روی بیماران خود انجام دهید. من در 10 سال گذشته مطالبی را که آموخته ام با سایر متخصصان به اشتراک گذاشته ام تا آنها بتوانند در درمان بیماران خود مثرتر باشند.

یکی از این آزمایش ها آزمایش راگلند برای افت فشار خون است. این واقعا یک آزمایش ساده فشار خون است. دکتر دی سی راگلند ، پزشک دهه 1920 ، فشار خون دروغگو و سپس فشار خون ایستاده را فوراً مرتبط کرد تا عملکرد غده فوق کلیوی را نشان دهد.

آرشیو تاریخی SeleneRiverPress.com دارای مقاله ای عالی است که توسط دکتر جورج گود هارت DC در سال 1965 نوشته شده است ، نحوه انجام آزمایش راگلند و همچنین نتایج نشان می دهد و نحوه تصحیح آزمون راگلند را توضیح می دهد. از مقاله دکتر گودهارت ، مصرف زیاد مجتمع ویتامین C طبیعی (Cataplex C) همراه با G طبیعی (Cataplex G) و عصاره های سیتوتروفیک آدرنال (Drenatrophin PMG ، Symplex F / M ، Paraplex) و کلسیم نیز ارزشمند است.

یک روز صبح ، پس از خواندن این مقاله و قبل از رفتن به مطب ، تصمیم گرفتم که نحوه انجام آزمایش راگلند را به دستیارم آموزش دهم و آن را بر روی هر بیمار که صبح آن روز می آید انجام دهم. من از نتایج شگفت زده و در عین حال ناامید شدم. هر بیمار به جز یکی آن تست را شکست نداده است. چند عملکرد فوق کلیوی بیمار را از دست دادم؟ تنها مریضی که از بین رفت بیماری است که من به طور خاص روی غدد فوق کلیوی روی او کار می کردم. پس این خبر خوبی بود!

در آزمایش های عضلانی ، غدد / اندام ها ممکن است به اندازه ای پایین کار کنند که قابل مشاهده نباشند. به همین دلیل است که وقتی گمان می کنید که غدد / اندام ها دچار مشکل شده اند ، باید از دو هدف برای رفلکس پنهان استفاده کنید.

با ضبط صدای قلب ، غدد فوق کلیوی ضعیف را می توان با احتقان تنفسی فعلی یا اخیر مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا پنهان کرد. پس از رد احتقان ریه ، ضبط کننده صدای قلب علائم نارسایی آدرنال را در دریچه ریوی با صدای بلند دوم همراه با صدای دوم طبیعی یا کم در دریچه آئورت نشان می دهد. باز هم ، استثناء این قاعده این است که بیمار مبتلا به عفونت ریه بوده یا در حال گذر است.

بنابراین ، من توصیه می کنم که همه بیماران از نظر نارسایی آدرنال با استفاده از آزمون راگلاند مورد ارزیابی قرار گیرند.

در کنار نتایج عینی راگلند ، نتایج ذهنی مانند خستگی مزمن ، سرگیجه هنگام حرکت از حالت دروغ به حالت ایستاده و عدم تحمل استرس وجود دارد.

آزمایش Ragland به من نشان داد که من باید غدد فوق کلیوی را برای محصولات آدرنال MediHerb ، محصولات Standard Process و داروهای هومیوپاتی NET ارزیابی کنم. با استفاده از ترکیبی از آزمایش عضلات و ارزیابی طول پا ، می توانم پروتکلی را برای افرادی که نارسایی آدرنال یا غدد فوق کلیوی ضعیف دارند توصیه کنم.

من همیشه بیمار را از نظر مکمل فرآیند استاندارد حاوی پتاسیم به دلیل آنچه از دکتر رویال لی آموختم ، بررسی می کنم: “غدد فوق کلیوی به ویتامین C و همچنین ویتامین B نیاز دارند. آنها همچنین به پتاسیم و سدیم نیاز دارند.” بعداً در همان مقاله دکتر لی ، در کمبود پتاسیم ، کم و بیش عملکرد غدد فوق کلیوی مهار می شود. بدون تردید هر بیماری که کورتیزون یا ACTH برای آن استفاده می شود اساساً یک بیماری کمبود ناشی از کمبود پتاسیم تا حدی است.

محصول پتاسیم مورد علاقه من (آیا شما آماده آن هستید؟) EZ MG. بله EZ میلی گرم! من می دانم چه می گویید: “اما چرا؟ این یک محصول منیزیم است که از چغندر و گندم سیاه تهیه شده است.” و شما درست می گویید ، اما این محصول عالی دارای 380 میلی گرم پتاسیم است! یا ، البته ، می توانیم مواد معدنی قدیمی قابل اعتماد ارگانیک را در نظر بگیریم.

بیایید قبول کنیم ، مردم امروز بیش از 3 سال پیش استرس دارند. مردم بیش از 3 سال پیش دچار سوءتغذیه هستند. و البته ، مردم نسبت به 3 سال قبل سمی تر هستند.

اکنون زمان ارزیابی عملکرد آدرنال است ، نه تنها با بیماران بلکه با کارکنان ، خانواده و البته خود ما.

تمرین خود را گسترش دهید و سلامت مردم خود را بهبود بخشید: آزمایش RAGLAND را روی تمام بیماران خود اجرا کنید!

تصاویر از iStock / cihatatceken (اصلی) ، Dr_Microbe (پست).

دکتر لاول کپل

دکتر کپل در سال 1983 موفق به اخذ درجه دکترا در رشته کایروپراکتیک از کالج لوگان کایروپراکتیک شد و پس از مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان تحصیل کرد. وی در سال 1999 پس از تحصیل مستقیم زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر ، گواهینامه خود را در زمینه تکنیک عصبی-احساسی دریافت کرد. او تعدادی از کلاسهای کارشناسی ارشد از جمله طب گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم را گذرانده است.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینار ، کتاب یا مجله ای وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کند یا اطلاعات اضافی ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او از نظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های خوبی می کند.

اخیراً ، دکتر Keppel سمینارهایی را برای Standard Process West برگزار کرد. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شد و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در کلان شهر دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید