خوردن جنبش غذای محلی – Raina Dawn Lutzمحصولات و مربیان آگاه از نظر زیست محیطی که ذهن را از عشق به زمانی که همه چیز شروع شد ، گسترش می دهند ، حرکت زیرزمینی و جایگزینی که خودآگاهی محیط زیست را آغاز کرد ، ارتعاشات بازگشت به زمین ، غذای ارگانیک ، توسعه شخصی و فرض مسئولیت “بازگشت” در دهه 1960 [Join the community and group that’s getting OUT of the big toxic food system: Eat the Counter Culture.]

به همین دلیل است که آن نوستالژی قدیمی را در سایت ما و در رسانه های اجتماعی خواهید یافت. اگر آماده تغییر جهان هستید ، از خود شروع کنید …..

جنبش غذایی محلی “چگونه ، کجا و توسط چه کسی” غذای ما رشد می کند. قدردانی جدیدی از تولید غذا داشته باشید و مدارس و کودکان ما را با غذاهای تازه تر و سالم تر وصل کنید تا ذهن در حال رشد آنها تغذیه شود. تغذیه مناسب سیستم عصبی ما برای سلامت روان بهتر. طعم آن واقعاً خوب است!

طعم غذاهای واقعی فوق العاده است.

ما در حال حاضر به شدت به آن نیاز داریم.

همه چیز در نیمه اول قرن 20 آغاز شد ، زمانی که شیوه های مدرن کشاورزی در مقیاس بزرگ ظاهر شد.

اصطلاح “کشاورزی ارگانیک” (غذایی که بدون کمک مواد شیمیایی مصنوعی رشد می کند) در سال 1940 به عنوان پاسخی برای تغییر به سمت کودهای نیتروژن مصنوعی و آفت کش ها مطرح شد. سپس تجدید حیات غذاهای طبیعی و ارگانیک در محافل جایگزین سلامتی دهه 1960 پدیدار شد و موج امروز دوباره به حالت قبلی بازگشت: “غذای تمیز بخورید”. آگاهی از محیط زیست باعث افزایش تقاضا و تبدیل به کشاورزی ارگانیک شده است.

هر کسی که خاک را می شناسد می داند که غذای ارگانیک سالم تر است. خوردن غذاهای ارگانیک تنها راه اجتناب از کوکتل سموم شیمیایی موجود در غذاهای تجاری است. غذاهای ارگانیک دارای مواد مغذی بیشتری هستند زیرا خاک بر اساس استانداردهای مسئول با مدیریت پایدار مدیریت و تغذیه می شود. خاک متعادل گیاهان سالم تری تولید می کند.

خوردن ارگانیک به طور خودکار شما را در برابر GMO ها محافظت می کند. غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی (GMOs) منابع غذایی ما را با سرعتی هشداردهنده و پیامدهای نامفهوم آلوده می کنند. کشاورزی ارگانیک آلودگی را کاهش می دهد و از آب و خاک ما محافظت می کند زیرا مواد شیمیایی کشاورزی ، آفت کش ها و کودها محیط ما را آلوده می کنند ، منابع آب ما را مسموم می کنند و ارزش خاک های حاصلخیز را از بین می برند. خاک ، آب و غذای ناسالم انسان را بیمار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید