دارایی خالص، همسر، قد، وزن، سن، بیوگرافی و موارد دیگر


هنرهای رزمی ترکیبی، بوکسور و تاجر کانر آنتونی مک گرگور یک ورزشکار ایرلندی است. او اکنون به ترتیب عناوین سبک وزن UFC و سبک وزن UFC را در اختیار دارد. او در حال حاضر در رده بندی سبک وزن UFC تا 19 ژوئیه 2021 در رده نهم قرار دارد. اولین ورزشکار غیرآمریکایی که به طور همزمان دو قهرمانی جهانی را در رده های وزنی انفرادی به دست آورد، طرفداران و اعضای خانواده او را “The Notorious One” می نامند ( بدنام ).

کانر مک گرگور کیست؟

کانر در 14 جولای 1988 در کراملین، دوبلین، ایرلند به دنیا آمد. ارین مک گرگور، خواهر کوچکتر او، بدنساز حرفه ای است.

دارایی خالص کانر مک گرگور، همسر، قد، وزن، سن، بیوگرافی

چند سال پس از اینکه خانواده کانر مک گرگور در سن 18 سالگی به دوبلین نقل مکان کردند، تام ایگان، یک ورزشکار آینده مسابقات قهرمانی نهایی (UFC)، او را با هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) آشنا کرد و آنها با هم تمرین کردند. در آوریل 2014، کانر مک گرگور اولین بازی خود را در UFC انجام داد.

حقایق کوتاه در مورد کانر مک گرگور

  • با سبک متمایز ریش کانر مک گرگور که از آن حمایت می کند، برای مخالفان خود و جهان بیانیه بدهید.
  • ریش او جدای از زیبایی شناسی، شبیه ریش غارنشینان است.
  • ریش کانر مک گرگور به او ظاهری کم اعتماد به نفس و اعتماد به نفس می دهد.

کانر مک گرگور سن مطالعه و اوایل زندگی

در سال 2022 کانر مک گرگور 33 سال از سن خود بزرگتر خواهد بود. او از طرفداران مذهب ایرلندی-مسیحی است. کانر در سن 12 سالگی کار حرفه ای خود را در بوکس آغاز کرد و باشگاه بوکس کراملین جایی بود که او اولین جلسه تمرینی خود را در آن دریافت کرد.

به دنبال آموزش MMA و جیو جیتسو. وقتی 18 ساله بود، اولین بازی MMA خود را در مقابل کایران کمپبل انجام داد و پیروز شد. او در کارنامه MMA خود رکورد 22 برد و 6 باخت را در کارنامه دارد. فلوید می ودر جونیور در مبارزه بوکس خود کانر را ناک اوت کرد.

ارزش خالص و حرفه کانر مک گرگور

تا سال 2022، ارزش آنلاین کانر مک گرگور به 180 میلیون دلار خواهد رسید. طبق گزارش مجله فوربس، او پردرآمدترین ورزشکار جهان است.

طبق گزارشات، ثروت خالص 200 میلیون دلاری بدنام است و پرداخت های 100 میلیون دلاری در این ثروت گنجانده شده است. 50 میلیون دلار از مسابقه بین کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف در اکتبر 2018 و فلوید می ودر در اوت 2017 به کانر رسید.

به عنوان یک بوکسور آماتور، کانر مک گرگور با اولین کمربند مشکی ایرلندی در جیو جیتسو برزیل، جان کاوانا. قبل از تبدیل شدن به یک مبارز حرفه ای MMA، به تحصیل و تمرین تکواندو، کاراته، کاپوئرا و کیک بوکسینگ پرداخت.

همسر و فرزندان کانر مک گرگور

در مورد مردان موفق همیشه یک زن در سایه است. دی دولین، دوست کانر مک گرگور، آن حضور حامی، دلسوز و دوست داشتنی در زندگی او بود. مک گرگور و دولین از سال 2008 با هم ازدواج کردند. فرزند سوم برای این زوج که قبلاً دو فرزند داشتند در راه است. همین چند هفته پیش کانر مک گرگور اعلام کرد که نامزد کرده و قصد دارند به زودی ازدواج کنند.

نتیجه

او در دوران دانشجویی زبان ایرلندی خواند. او به Gaelscoil Scoil Mológa، یک مدرسه زبان ایرلندی رفت و در آنجا زبان را آموخت.

با این حال، کانر به بوکس علاقه مند بود و پدرش، تونی مک گرگور، از او می خواست که شغلی را در خدمات دولتی دنبال کند. زمانی که 12 ساله بود به باشگاه بوکس کراملین پیوست و شروع به تمرین در ورزش بوکس کرد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید