دانشگاه ها بر سلامت روانی ورزشکاران پس از بحران تاکید بیشتری دارند


در یکی از آخرین حوادث در ایندیانا، سه ورزشکار تیم فوتبال این دانشگاه در یک تصادف رانندگی کشته شدند.

این یکی از تلخ ترین حوادثی است که توانست وجدان مردم را تا حد زیادی متزلزل کند. این همه را در شوک قرار داده است و بیشتر اعضای تیم آماده بیرون آمدن از شوک نیستند.

بخش دانشگاه شروع به تمرکز شدید بر سلامت روان در بخش های ورزشی کرد. این زمان بحرانی است و حمایت سازمان برای رفاه همه افرادی که بخشی از آن هستند ضروری است.

قطعاً زمان سختی برای همه بازیکنان دانشگاه ویرجینیا است که برای مدت طولانی با هم بازی می کنند. از دست دادن یکباره آنها ممکن است برای بسیاری از آنها قابل قبول نباشد. جزئیات این حادثه توسط پلیس آگاهی فاش شد.

بازیکنان چگونه مردند؟

مظنون اصلی این حادثه، کریستوفر، در لحظه ای که بازیکنان از ماشین پیاده شدند، با گلوله زخمی شد.

دانشگاه ها بر سلامت روانی ورزشکاران پس از بحران تاکید بیشتری دارند

او همچنین بازیکن سابق تیم فوتبال دانشگاه بود. انگیزه دقیق چنین جنایت فجیعی هنوز مشخص نیست. بچه های دانشگاه نه تنها برای امنیت خودشان تنش دارند، بلکه از یک وضعیت بسیار وخیم نیز رنج می برند.

سلامت روان این کودکان به دلیل حادثه اخیر در دانشگاه تحت تأثیر قرار گرفته است. جدای از بحران فعلی، اکثر افرادی که پس از 2 ترم طولانی در دوران همه گیری به دانشگاه بازگشتند نیز نشان دادند. نشانه های افسردگی و اضطراب.

بنابراین نیاز بود که دانشگاه فوراً برنامه های بالینی و روانشناسان را برای تسکین این افراد فراهم کند.

مهم ترین تمرکز این برنامه ارائه درمان روانی کافی به ورزشکاران است، زیرا آرامش روانی و کنترل بیماری های روانی در هر ورزشی ضروری است.

اگر این کنترل از دست برود، شانس بازیابی روحیه یک ورزشکار به طور خودکار از بین می رود. دانشگاه سعی می کند تمام تلاش خود را برای دسترسی به مشاوران و درمانگران انجام دهد. آنها 24/7 در دسترس هستند.

چه اثراتی دارد؟

مسلماً از زمانی که دانشگاه تصمیم گرفت بر سلامت روان ورزشکاران و ورزشکاران تمرکز کند، تاکنون تأثیر مثبتی داشته است.

در واقع، بر اساس یک مطالعه اخیر، صدای آنها در 75 درصد از کودکانی که از خدمات این مشاوران دریافت کرده اند، بهبود یافته است. او می تواند به تصویر بکشد که تمرکز و سرمایه گذاری دانشگاه بر روی سلامت روان تقریباً 10 برابر نسبت به 3 سال پیش افزایش یافته است.

این یک حرکت مثبت است زیرا بیماری روانی در حال تبدیل شدن به یکی از شایع ترین بیماری ها در بین نوجوانان است و می تواند آینده آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

تنها با کمک همه این عوامل، همه دانشگاه ها می توانند شهرت خود را حفظ کنند. انواع مختلفی از برنامه های مبادله ای نیز برای تقویت اعتماد به نفس این افراد انجام می شود تا بتوانند اجرا کنند.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵 جستجوی سلامت روان: ارتش ایالات متحده و ظهور خودکشی

🔵6 تمرین سلامت روان برای بهبود خود

نتیجه

تنها به دلیل همین دیدگاه خاص است که بر اهمیت برنامه‌های بهداشت روان تأکید می‌شود، به طوری که همه مؤسسات آموزشی سعی می‌کنند بر درج آن به عنوان بخشی از برنامه درسی خود تمرکز کنند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)