دانیال زاگیری مدال طلا گرفت/ برنامه روز دوم اعلام شد


به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین دوره مسابقات آزاد آسیا با حضور ۵۳۶ شرکت کننده از ۱۹ آبان آغاز شده و تا ۲۲ آبان ماه به میزبانی پاکستان در اسلام آباد ادامه دارد.
در نخستین روز این رقابت ها در رده بزرگسالان، دانیال زاگوری نماینده وزن 74- کیلوگرم کشورمان ابتدا «احمد بهلول» از امارات و نایب قهرمان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را در دو دور شکست داد. و سپس “مختار نصیر” از مصر با این نتیجه پیش افتاد و راهی فینال شد.
نماینده کشورمان در نبرد نهایی در 2 راند به سید امید حسینی دیگر تکواندوکار ایرانی شرکت کننده در این مسابقات پیروز شد و مدال طلای این رده را کسب کرد و 20 امتیاز در رده بندی المپیک به حساب خود اضافه کرد.
در ادامه این رقابت ها مسابقات اوزان 54 و 63 کیلوگرم فردا پنجشنبه در دومین روز برگزار می شود که فرزان عاشورزاده، محمدصدک دقانی و حسن بشیری به مصاف رقبای خود می روند. آرمین هادی پور روز جمعه و در آخرین روز مسابقات در وزن منهای 58 کیلوگرم با رقبای خود مبارزه می کند.
مجید افلاکی سرپرست تیم ملی در این رویداد است. جلال خدامی به عنوان مربی او را همراهی می کند. علاوه بر این تورج خوشروزی مدیریت تیم ملی را نیز بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید