دختر سوارکار ایرانی به مدال برنز رسید / در دو روز 4 مدال کسب کرد


به گزارش خبرنگار مهر امروز یکشنبه 30 خردادماه در جریان مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا پس از کسب مدال طلا، دوچرخه سواران مدال نقره و لیلا حیدری در ماده 500 متر مدال برنز ارزشمند خود را کسب کردند.

در ماده 500 متر زنان کره جنوبی و هند اول و دوم شدند و لیلا حیدری از ایران به مدال برنز دست یافت.

نتایج نمایندگان ایران در روز دوم به شرح زیر است:

محمد محمدی و بهروز فرزاد از ایران در رشته پاراگلایدر انفرادی به مدال طلا و نقره دست یافتند. وراج هورادی از هند نیز سوم شد.

در رده نوجوانان آقایان محمدامین رحیم آبادی در گروه خود سوم و امیر علیزاده در گروه خود سوم شدند. رحیم آبادی برای رتبه های اول تا ششم و علیزاده برای رتبه های هفتم تا یازدهم با هم رقابت می کنند. در پایان مسابقه رایرین در رده جوانان رحیم آبادی پنجم و علیزاده یازدهم شدند. در این مقاله رکابزنان کره جنوبی، ژاپن و مالزی در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.

در رده بزرگسالان نیز احسان هادمی در گروه خود چهارم شد و شانس دیگری کسب کرد. خادمی بار دیگر در گروه خود چهارم شد و از راهیابی به نیمه نهایی بازماند.

آیدان علیاری در انزوای بزرگسالان در رده ششم قرار گرفت. در این مسابقات متسابقانی از ژاپن، کره جنوبی و هند به مدال طلا، نقره و برنز دست یافتند. اما در 500 متر قورباغه دختران، لیلا حیدری با مدال برنز در رده بندی 5 نفره سوم شد.

رقبای کره جنوبی و هند اول و دوم شدند. در ماده 500 متر بزرگسالان، فاطمه هداوند در مسابقه 6 نفره ششم شد. در این بخش، متسابقانی از کشورهای مالزی، کره جنوبی و هند اول تا سوم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید