در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام کوچک: ادن فیلیپا

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی در قرنطینه هستید؟ شریک من ، آدم ، و پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی شما در حال حاضر: قرارداد انحصاری

این اواخر چه غذایی دوست دارید؟ کرفس

3 قلم غذا / شیرینی غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – در حال حاضر به اندازه کافی سیر نمی شود!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ کتاب آشپزی / وبلاگ مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان خود تماس می گیرم تا ببینم آنها چه می کنند و از آن الهام می گیرم ، یا در اینستاگرام حرکت می کنم و می بینم که Bon Appetit pee چه می پزد.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ تپو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ این هفته مافین زغال اخته درست کردم و فهمیدم که پوشاندن توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش داده اید رستوران غذای پذیرایی مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و این بوسه * سرآشپز * بود. آنها یک ظرف پولنتا پنیری دارند که من عاشق آن هستم.

سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ من درباره سالی رونی خواندم مردم عادی و بلافاصله بعد از کتاب دیگرش گفتگو با دوستان – آنها سریع می خواندند و من حتی نمی خواستم آنها را به پایان برسانند!

آیا می توانید مشاوره یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن نگه دارد؟ من خیلی حمام کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب در اطراف خود دارم. همچنین از طریق چت تصویری با دوستان و پیاده روی با سگ ، کلاس های Peleton را گذراندم. به طور کلی ، همه این موارد به من کمک کرد تا احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید