دستگیری تمامی جنایتکاران در شهادت پاسدار علی نظری


فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: شش شرور فراری که در شهادت علی نظری شرکت داشتند و در شهرهای مختلف مخفی شده بودند توسط محافظان گمنام امام زمان(عج) در انصارالحسین شناسایی شدند. (ع) و بودند همکاری و هماهنگی جامعه اطلاعاتی کشور به دام افتاد.

به گزارش ایسنا؛ سردار مظهر مجیدی با بیان اینکه در یک عملیات فنی و اطلاعاتی پیچیده در مجموع 7 نفر از مجرمان نقش اصلی دستگیر شدند، افزود: آن دسته از افرادی که در عملیاتی برنامه ریزی شده شب گذشته در شهادت سرگرد پاسدار علی نظری شرکت داشتند. در شهرستان ملارد استان تهران دستگیر شد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی و هماهنگی یگان های اطلاعات سپاه در استان های مرکزی، تهران بزرگ، خراسان رضوی و هرمزگان 6 نفر که در شهادت شهید نظری نقش مستقیم داشتند دستگیر شدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش استان همدان تصریح کرد: تیمی که در ملایر توسط درجات اطلاعاتی رصد و شناسایی شد، با طرح و نقشه از پیش طراحی شده در قالب سه دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت و مسلح، در اغتشاشات در شهرستان ملایر در عملیات تعقیب و گریز منجر به دستگیری یک نفر در روز بعد و متواری شدن شش نفر شد.

وی با اشاره به دستگیری افراد متواری توسط نیروهای اطلاعاتی و با کار مشترک گفت: قاتل شهید نظری از آن دسته افراد دارای سابقه شرارت است.

مجیدی گفت: کار سخت شناسایی این شش نفر که پس از فرار در شهرهای مختلف مخفی شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه انصارالحسین(ع) انجام شد و در نهایت در دام نیروهای مسلح افتادند. قانون .

وی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی جامعه اطلاعاتی واجا، فراجا و دستگاه قضایی استان همدان در این عملیات ویژه و دستگیری این مجرمان، تاکید کرد: درخواست مردم شریف استان همدان برای حضور در مراسم تشییع پیکر شهید علی است. نظری و شهید احسان مرادیس در شاهچراغ به درجه رفیع شهادت نائل شده اند، بر عهده قوه قضائیه است که انتقام خون این دو شهید بزرگوار را با برخورد قاطع و سریع با متخلفان امنیت مردم در اولین فرصت بگیرد.

فرمانده ارتش استان همدان تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی باید بدانند که در قبال ریختن خون شهدای این کشور بی مسئولیت نخواهند بود و در هر کجای این دنیا باشند آنها را ذلیل خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: دشمنان باید بدانند که فرزندان ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن لحظه ای کوتاهی نکرده اند. ) دریافت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ارتش همدان، مجیدی خاطرنشان کرد: فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی مانند گذشته انتقام خون پاک شهدای مظلوم دشمنان و هجمه های ناجوانمردانه دشمنان را خواهند گرفت. مخالفان مسلح بدخواهان و شورشیان را بی پاسخ نمی گذارند، اما در مقیاس حرکات دشمنان را کورکورانه و بی رحمانه انتخاب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید