دستگیری قاتلان بسیجی گیلان


با توجه به حساسیت مشکل و موقعیت جغرافیایی منطقه، ماموران انتظامی با تشکیل چند تیم عملیاتی و انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی، رصد دوربین ها و بازرسی از مسیرها موفق به شناسایی خودروی متهم سفید رنگ ال 90 شدند. منتهی به ایستگاه قطار . . به محل حادثه و همچنین استفاده از منابع عمومی

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری بسیجی قاتلان پاسدار «مجید یوسفی» در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس به نقل از سرهنگ حسین حسن پور، در پی شهادت یکی از بسیجیان ناحیه کیاشهر در ورودی پارک بوجاق شب گذشته، شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. .

وی گفت: با توجه به حساسیت مشکل و موقعیت جغرافیایی منطقه، ماموران پلیس با تشکیل چند تیم عملیاتی و انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی، دوربین ها را رصد و مسیرهای منتهی به محل وقوع جنایت را بررسی می کنند. تصادف و همچنین با استفاده از منابع عمومی، موفق به یافتن خودروی L90 شدند. متهم سفیدپوست را شناسایی کنید.

جانشین رئیس پلیس گیلان افزود: ماموران پس از بررسی و رصد محیط زیست و رسیدن به پلاک مورد نظر با استعلام از سامانه های تحت اختیار خود، موفق به شناسایی خودرو، توقیف و دستگیری دو متهم این پرونده در مخفیگاه خود شدند. .

سرهنگ حسن پور افزود: متهمان برای تکمیل پرونده در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفتند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید