دشمنان می خواستند دلار را به 50 هزار تومان برسانند اما دولت بازار را کنترل کرد


آیت الله فلاحتی گفت: دشمنان می خواهند شکست سلطه جهانی و بیرون راندن آسان خود از منطقه خاورمیانه را با انتقام از جمهوری اسلامی جبران کنند زیرا بسیار عصبانی و عصبانی هستند.

به گزارش ایسنا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت یوم الله 13 آبان را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامید و اظهار کرد: حضور پرشور و بصیرتی ملت در راهپیمایی 13 آبان امسال است. تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام راحل و مقام رهبری، رهبری است.

امام جمعه رشت پایان دادن به دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی را غیرممکن می داند و می افزاید: جوهره استکبار دشمنی با اسلام و مسلمین است و از این رو همواره به دنبال تسلط بر کشورهای اسلامی برای سلب دین هستند. و قرآن از مردم چون جانشان در گرو نور اسلام است در خطر است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه حضور ملت ایران در صحنه، پایه های انقلاب را در برابر دشمنان مستحکم و استوارتر می کند، گفت: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی هر روز در برابر دشمنان بیشتر می شود. جبهه استکبار و فرهنگ شهادت در این سرزمین نهادینه شده است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم به درون نگر بود و نیازهای کشور را با نیازهای خارجی پیوند نداد، جبران بدهی 480 هزار میلیاردی دولت قبل را یکی از دستاوردهای دولت سیزدهم دانست و اظهار داشت: دشمنان خواستار افزایش قیمت بودند. دلار به 50 هزار تومان رسید و برنامه های اقتصادی دولت را مختل کرد، اما دولت ارز ترجیحی را حذف کرد و بر بازار حاکم شد.

وی دشمنی سران جاهل و غافل آمریکا با ملت ایران را عامل نابودی خود می داند و می افزاید: بزرگ نمایی مشکلات ایران و حمایت از جریانات ضدانقلاب در واقع تلاش دشمنان برای سرپوش گذاشتن بر ضعف ها و مشکلات سیاسی خود است. آنها شکست سلطه جهانی خود و بیرون راندن آسان خود از منطقه خاورمیانه را با انتقام از جمهوری اسلامی جبران خواهند کرد زیرا بسیار عصبانی و عصبانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید