دلایلی که قاضی تامرا معتقد است هدر دوبرو از بازگشت او به RHOC جلوگیری می کند


او معتقد است که هدر دوبرو اندی کوهن را با اطلاعات نادرست درباره پادکست خود تغذیه کرده است، که به شانس او ​​برای بازگشت به The True Wives of Orange County آسیب می زند.

کوهن، 53 ساله، هفته گذشته در برنامه SiriusXM “Jeff Lewis Live” صحبت کرد تا توضیح دهد که چرا بازگشت جاد باورنکردنی است.

دلایلی که قاضی تامرا معتقد است هدر دوبرو از بازگشت او به RHOC جلوگیری می کند

او گفت که تامرا قاضی 54 ساله در حال تولید “یک پادکست کامل برای پشت صحنه میزبانان” برای “Two Ts In A Pod” بود که پادکست قاضی به طور مشترک با رئال میزبانی می شد.

دلایلی که قاضی تامرا معتقد است هدر دوبرو از بازگشت او به RHOC جلوگیری می کند

اگر خبرنگار پشت صحنه «زنان خانه دار» هستید، چگونه در نمایش «زنان خانه دار» حضور پیدا می کنید؟ نسخه قبلی کتاب Heather Dubrow’s World اظهاراتی کاملاً مشابه با آنچه قاضی از کوهن شنیده بود داشت.

این حکم مدعی است که اظهارات دوبرو “دست دوم” به کوهن “تفکر اصلی” مرد 53 ساله است.

تامرا جود کیست؟

او دختر یک تاجر است. پس از بازنشستگی والدینش، دو برادرش شرکت خانوادگی را به عهده گرفتند. او در دبیرستان نوازنده کلارینت بود، جایی که او یک دیوانه گروه بود. او از دبیرستان خصوصی کالیفرنیا فارغ التحصیل شد.

دارن ویت، همسر اول او و پدر اولین فرزندش، رایان ویت، دو بار از او طلاق گرفت و سه بار با او ازدواج کرد. در سال 1990 آنها منصرف شدند و طلاق گرفتند.

او در 23 می 1998 با سایمون بارنی ازدواج کرد و صاحب سه فرزند شد. سه فرزند از اسپنسر و لیزا بارنی به دنیا آمدند: دختران سیدنی و سوفی و ​​یک مرد (متولد 2001). سال 2011 سال طلاق آنها بود.

ارتباط بین تامرا بارنی و دخترش سیدنی پس از اینکه سیدنی کشور پدرش را در طلاقش انتخاب کرد، بدتر شدند و تامرا بیانیه‌ای داد.

در 15 ژوئن 2013، تامرا و ادی جاج در اقامتگاه ساحلی Monarch (دانا پوینت، کالیفرنیا) ازدواج کردند. او با شوهر فعلی خود ازدواج نکرده و فرزندی ندارد. با وجود شایعات برعکس، تامرا رابطه نامشروع با دوست پسر سابقش جف توماس را تکذیب کرد.

ادی، شوهر تامرا، اخیراً با مشکلات قلبی دست و پنجه نرم کرده است. او در شهریور امسال برای سومین بار تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت.

تامرا قاضی معتقد است که هدر دوبرو مانع بازگشت او به RHOC می شود

به گفته پزشکان، ضربان قلب وی بهبود نیافته است. با این حال وضعیت سلامتی آقای قاضی همچنان توسط کارشناسان مختلف در حال بررسی است و این زوج همچنان امیدوار هستند. او به دلیل مشکلات سلامتی، حفظ علاقه خود به تناسب اندام را دشوار می یابد.

لخته شدن خون در شریان های خون شوهرش باید؛ بنابراین با درخواست شوهرش برای عمل جراحی دیگر موافقت کرد. خون او ممکن است از داروهای رقیق کننده خون استفاده کند.

کهنه سرباز صریح RHOC که درست قبل از بازگشت بزرگ Fancy Pants قبل از فصل 16 سریال را ترک کرد، گفت: “من احساس می کنم اندی یک احمق بود.” ما پشت صحنه کار نمی کنیم. یعنی ما بیرون نمی رویم و کثیف نمی شویم و کارمان را به مردم نشان نمی دهیم. در شرکت ما نیست و این کاری نیست که ما انجام دهیم.

او همچنین گفت: “و احساس می کنم کسی در گوش او بود و می گفت این کاری است که ما انجام می دهیم” و از کارفرمای سابق خود پرسید که آیا واقعاً به برنامه او گوش داده است یا خیر.

الکسیس بلینو، با نام مستعار “عیسی کوزه” توسط دوبرو به عنوان معاون قاضی معرفی شد و گفت که او نیز به همان اندازه توهین شده است. نه دوبرو و نه کوهن به آخرین اظهارات قاضی که در اینجا موجود است، پاسخ نداده اند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید