دیدگاه اولین درمانگر نهایی و غیر قابل برگشت لکنت در مورد مشکل لکنت و درمان آن


لکنت، درمان لکنت، مشکل لکنت و درمان آن

دیدگاه اولین درمانگر نهایی لکنت در مورد مشکل لکنت و درمان آن

مرکز خدمات توانمندسازی روانی ذهن:

1- به جز در مواردی که فرد دچار آسیب های جسمی و مغزی شده باشد، ریشه اصلی لکنت اختلال در ریتم گفتار، عملکرد گفتاری ذهن و عدم هماهنگی ذهن، زبان و بدن است.

ژن ها با تغییرات ذهنی، گفتاری و رفتاری تغییر می کنند، بنابراین لکنت ربطی به مشکلات ژنتیکی یا کروموزومی ندارد.

3- بر اساس تصاویر PET (توموگرافی گسیل پوزیترون) از مغز، EEg (تصویربرداری تشدید مغناطیسی)، MRI عملکردی (تصویربرداری تشدید مغناطیسی) و سی تی اسکن، افراد لکنت (به جز ضایعات مغزی) هیچ گونه عارضه مغزی و عصبی را نشان نمی دهند. لکنت یک مشکل فیزیکی، مکانیکی یا ژنتیکی نیست، بلکه با عملکرد ذهنی، مشکلات محیطی و یادگیری مرتبط است.

4- به گفته متخصصان پزشکی در دنیای غرب، دارودرمانی برای درمان لکنت نه تنها بی اثر است، بلکه عوارض جسمی و روانی نیز دارد و تحقیقات و تجربیات بالینی من نیز موید این موضوع است.

5- نصب وسایل الکترونیکی در گوش خارجی و حلزون گوش و همچنین در حنجره فرد مبتلا به لکنت در عین گرانی (حدود 14 میلیون تن برخی از آنها) درمان قطعی نیست و تنها تکرار اکو و تغییر صدای صاحب دستگاه است. به گوش اگرچه معتقدم لکنت درمان قطعی دارد، اما بدون استفاده از ابزارهای خاص، لکنت را با تنظیم عملکرد ذهن و هماهنگی آن با بدن درمان می کنیم.

6- افراد مبتلا به لکنت از مسیر صحیح گفتار منحرف شده اند و نیاز به آموزش صحیح صحبت کردن دارند و آموزش باید به پارادایم یادگیری و یادگیری یک مهارت تبدیل شود.

به امید دنیایی بدون لکنت

لکنت سرطان دنیای اجتماعی افراد است و با روش شبیه سازی می توان این سرطان را درمان کرد.

مرکز خدمات روانشناسی تقویت ذهن:

دکتر محمد احسان تقی زاده مدیریت مرکز خدمات روانشناختی برای توانمندسازی با مدرک دکترای مدیریت توسعه منابع انسانی از دانشگاه بلفورد، نیوجرسی. وی همچنین رئیس دانشگاه پیام نور ری و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر محمد احسان تقی زاده سرپرست پروژه درمان نهایی لکنت با کمک شبیه سازی ذهن است. وی همچنین چندین سال مشاور دانشگاه نیروی انتظامی در زمینه مسائل روانشناختی، 3 سال مشاور کارخانه سیمان سپاهان، 4 سال مشاور پتروشیمی در کشور و یکی از اعضای کلیدی انجمن روانشناسی اجتماعی ایران و مدیریت بوده است. مدیر مجله توانمندسازی فردی و سازمانی.روانشناسی.

می توانید با راهنماها تماس بگیرید مرکز توانمندسازی ذهن لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن:

960 93 881 021

021 881 90 733

سیار:

0919 551 16 50

آدرس: خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، بلوک 14، 182، طبقه چهارم

دیدگاهتان را بنویسید