راگبی: تیم های هندبال لیگ برتر با تاخیر تعطیل شدند
مربی تیم هندبال نخلستان دشستان گفت: تیم ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و کمی ناهماهنگ هستند.

محمدرضا رجبی در گفت وگو با ایسنا، درباره سطح لیگ برتر هندبال مردان گفت: سطح لیگ خوب است و با 12 تیم آغاز شد. تنها مشکل این بود که تیم ها در این دوره خیلی دیر بسته شدند و تا حدودی ناهماهنگ وارد لیگ شدند. قطعا هر هفته جلو می رویم، هماهنگی ها بیشتر می شود و بازی بهتری را از آنها شاهد خواهیم بود.

وی درباره حضور 12 تیمی در لیگ برتر نیز گفت: حضور تیم های زیاد در لیگ باعث شد تا بازیکنان به تیم های مختلف تقسیم شوند و از نظر قدرت برابر شوند. حالا نه ردیف های بالای جدول، بلکه ردیف های میانی و پایینی هر روز شبیه تر می شوند. تعداد زیاد تیم ها از جهت دیگر هم خوب است زیرا تیم ها بازی های بیشتری انجام می دهند. در این شرایط تیم ملی در طول سال عملکرد بهتری خواهد داشت. هر چه شرایط بهتر باشد و بازیکنان بیشتری بازی کنند برای تیم ملی بهتر است.

مربی تیم هندبال نخلستان از دشستان درباره تعطیلات هفته سوم لیگ برتر گفت: اردوی تیم ملی از هم اکنون آغاز شده و لیگ برتر این هفته برگزار نمی شود. قطعا در این مدت وقفه هایی در لیگ به خاطر جام جهانی مردان و اردوهای ملی خواهیم داشت. چند اردو برای تیم های ملی داریم و هر بار تیم ملی باید به اردو برود. اکنون دو گروه به تیم ملی دعوت شده اند و هر تیم قطعا بازیکنان بیشتری خواهد داشت. تیم ما دو ملی پوش در اردوی تیم ملی دارد.

رجبی افزود: جام باشگاه های آسیا را هم خواهیم داشت اما زمان برگزاری آن هنوز مشخص نیست. اگر مثل سال های گذشته در خرداد برگزار شود، تداخلی در مسابقات لیگ ایجاد نمی کند، اما اگر در طول لیگ برگزار شود، قطعاً به خاطر آن دچار تحولاتی خواهیم شد.

وی درباره ترکیب تهلستان دهستان گفت: همه بازیکنان ما جدید هستند و به تازگی دور هم جمع شده اند. احتمالا هنوز هماهنگی زیادی با هم ندارند. این تیم خیلی دیر تشکیل شد و بازیکنان می توانستند برای مدت کوتاهی تمرین کنند. هر هفته رو به جلو می رویم، شرایطمان بهتر می شود.

رجبی درباره جدایی خود از تیم ارتش شهید شمالی کازرون گفت: من اول سربازی بودم اما موافقت نکردم و رفتم.

انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


طرح شناسایی و ساماندهی کودکان کار و بی سرپرست از طریق اسکن عنبیه اجرا می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید