رفع چالش های تولید و فرآوری گیاهان دارویی در دی ماه
با برگزاری همایش فرآوری گیاهان دارویی در دی ماه 1401، چالش های پیش روی شرکت های دانش بنیان در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

به گزارش ایسناکنفرانس بین المللی نوآوری ها و فناوری های تولید گیاهان و فرآورده های دارویی با حمایت دفتر توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری 31 و 22 دی ماه برگزار می شود. و اقتصاد دانش بنیان.

در این رویداد موضوعاتی چون «بحث و فناوری های نوین در تولید و مدیریت گیاهان دارویی با استفاده از خاک و سیستم هیدروپونیک»، «بحث های جدید در فرآوری گیاهان دارویی و معطر»، «استفاده از گیاهان دارویی در تغذیه» مطرح شد. برگزار شد. . و بهداشت دام و طیور، «طراحی، بازاریابی و بسته بندی گیاهان دارویی»، «بیوتکنولوژی گیاهان دارویی و کشت بافت»، «کنترل آفات و بیماری های گیاهان دارویی» و «مکانیزاسیون گیاهان دارویی».

برگزارکنندگان کنفرانس بین‌المللی نوآوری‌ها و فناوری‌های تولید و فرآوری گیاهان دارویی در تلاش هستند تا ورود فناوری‌ها و نوآوری‌ها به این صنعت را تسریع بخشند و از نظر فناوری به نیازها پاسخ دهند و گام بلندی در جهت توسعه و شکوفایی کشور بردارند. فن آوری. تولید گیاهان دارویی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت علمی، امروز 800 شرکت در صنعت گیاهان دارویی فعالیت می کنند که 25 درصد این شرکت ها دانش بنیان هستند و در حوزه های مختلف و در زمینه تولید گیاهان و فرآورده های دارویی فعالیت می کنند. از آنجایی که 70 درصد محصولات گیاهی دارویی به صورت خام در بازارهای داخلی و بین المللی به فروش می رسد، برگزاری چنین رویدادهایی می تواند به رفع این مشکل و فرآوری محصولات کمک کند.

انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


زمین لرزه 6.5 ریشتری اندونزی جان دست کم 56 شهروند این کشور را گرفت.