رنجرز: ما 24 ساعت شبانه روز و در سه شیفت برای میزبانی از نساجی در ابتدای فصل کار می کنیم.


به گزارش ایسنا، حسن رنگرز درباره مشکل استخدام قهرمانان المپیکی با ناشنوایان در سازمان های مختلف گفت: به نکته خوبی اشاره کردید. در دو قسمتی که پاسخ می دهم آیین نامه ای برای جذب قهرمانان کشوری به هر شکلی وجود دارد. در مازندران 14 قهرمان کشوری جذب کردیم اما مشکلی که داشتیم این بود که از نظر اداری بهانه های ساختاری جدی برای به خدمت گرفتن این طیف وسیع از قهرمانان مدال آور داریم. به این معنا که پست های غیرحرفه ای حداقل هستند. گاهی در ورزش استان مازندران به عنوان نمونه پست نداریم. ضمناً باید نسبت درجه و مقام این بستگان مشخص شود.

مدیرکل ورزش استان مازندران افزود: آنچه از شرایط موجود می توان دریافت این است که درخواست من و دستگاه های متولی این است که دستگاه های دیگری مانند آموزش و پرورش یا ادارات اقتصادی مانند بانک ها و بیمه ها بتوانند قهرمانان ملی را استخدام کنند. طبق قانون امسال 360 مدال آور در استان مازندران داشتیم که در مسابقات رسمی و بین المللی روزی یک مدال کسب کردند. سال گذشته 250 مدال بین المللی در مسابقات رسمی کسب شد. قطعاً در کشور به همین تعداد است و استفاده از این هجمه قهرمانان ملی بدون بهره گیری از ظرفیت های فرابخشی و کمک سایر دستگاه های اجرایی که در قانون نیز لحاظ شده اند عملی نیست و کار سختی است. وظیفه.

وی افزود: در مورد ناشنوایان یا معلولان هم که این مشکل را در روستاها هم داریم، متأسفانه برخی از قهرمانان سرافراز ما قابل استخدام و استخدام نیستند. منتظریم مصوبه نهایی که هم اکنون در دولت در مرحله نهایی است نهایی شود تا از آنها نیز استفاده شود. زیرا آنها با توجه به مشکلاتی که با آن روبرو هستند، برای امرار معاش خود به شدت به این حمایت نیاز دارند.

مدیر کل ورزش استان مازندران در پاسخ به این سوال که آیا قول میزبانی قائمشهر از مسابقات تیم فوتبال نساجی را می دهید، گفت: اندازه را دریابید. تصمیم استان ایجاد و استانداردسازی مجموعه شهید وطنی است که میزبان تیم نساجی است. در این راستا حضور رئیس جمهور داشتیم. قول مساعد و تمرکز و تکلیف ایشان در خصوص تکمیل ورزشگاه ظرف 4 ماه را داشتیم. سپس آقایان سجادی و استاندار مجموعه فعالیت های هفتگی را دنبال می کنند. آنچه اکنون می توانم بگویم این است که کار در سه شیفت ظرف 24 ساعت نظارت می شود و تکمیل ورزشگاه در حال انجام است. امیدوارم تا پایان این هفته روند کاشت چمن را آغاز کنم. اولویت ما و تمرکز و انتظارات مسئولان نظام ورزش این است که بتوانیم اواسط مرداد و ابتدای فصل لیگ میزبان این باشگاه باشیم.

وی در خصوص برگزار نشدن جشن قهرمانی تیم نساجی گفت: در این خصوص باید بگویم که در مرحله بهسازی و بازسازی ورزشگاه ملی بودیم. در مقطعی دوستانی را از فدراسیون فوتبال دعوت کردیم و ورزشگاه شهدای ساری را به عنوان جایگزین ملی معرفی کردیم. در مجموع 10 مورد از سوی فدراسیون فوتبال به بخشداری اعلام شد که بلافاصله در مدت زمان کوتاهی مشکلات حل شد و در نهایت موافقت فدراسیون را دریافت کرد. بعد از دو سه روز فدراسیون گفت که باشگاه نساجی بیرون بازی می کند چون ورزشگاه استانداردهای لازم را ندارد. ما هم با این جشن موافقت کردیم و در این راستا همه مجموعه های ورزشی صادقانه حمایت کردند. بعد از مدت کوتاهی به ما گفتند که این اتفاق در مازندران خواهد افتاد. زمان و حجم عملیات کم بود و با بودجه و بودجه ای که داشتیم میسر نشد.

وی گفت: در نهایت مانند جلسات گذشته مقرر شد دیدار نساجی در تهران و در ورزشگاه دستگردی برگزار شود. روزهای قبل دوستان ما برای گرفتن مجوز جشن قهرمانی استقلال در حضور تماشاگران اقدام کردند اما عجیب بود که با وجود پیگیری ها این کار برای استان ما انجام شد. بسیاری از مردم تعجب کردند که چرا این مسابقه برای عموم مجوز ندارد. جای شکایت وجود دارد و این باشگاه تنها باشگاهی است که به معنای واقعی کلمه خصوصی است. او مورد حمایت قرار نگرفت و عالی کار کرد، اما ما پاسخی دریافت نکردیم که چرا این اتفاق در بازی فینال رخ داد. این گله مختص استان است. البته از دیدارهای قبلی مشهد و تهران هم تشکر می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید