روز اول


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است ، زمین صفربه اما بلافاصله ، من کاملاً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی ترازو (فقط برای مرجع ، نه قضاوت) قدم بگذارم. بنابراین فردا این کار را حتما انجام می دهم.

با این حال ، من تمام ویتامین هایم را مصرف کردم! این شامل یک دوز روزانه و مقداری ویتامین D در حال حاضر ، همراه با چند مکمل که مادر شوهرم به موها و ناخن هایش قسم می خورد (فکر می کنم چیزی تخمه کدو و بیوتین؟). روز اول ، ویتامین ها! این یک نتیجه است.

ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا به جایی برسم که غذایم را بگذارم. در حال حاضر من فقط آنچه را که معمولاً خورده ام یادداشت می کنم تا ببینم کجا هستم ، با هدف حفظ حدود 2500 کالری یا کمتر. البته ، من همچنان به پیش بردن این داده های مختلف ادامه می دهم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر امروز بتوانم کمی در قطرات باران فشار دهم ، این کار را می کنم. حداقل سلام آفتاب می دهم.

شروع است.

من برای صبحانه مقداری نوشیدنی آب میوه / آب میوه نوشیدم ، اما اکنون مقداری آب می نوشم. خوبه! چند قوطی نوشابه برایم باقی مانده است که در چند روز آینده می نوشم ، اما بعد از آن مدتی آن را نخرید.

حس های خوب. پیش رفتن.

دیدگاهتان را بنویسید