رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | همزمانی


این یکی از مهمترین مسائلی است که در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن صحبت می شود و هرگز از قرص ها و مکمل های رژیمی که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، استفاده نمی کنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا به شما قرص های رژیمی ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از بزرگترین خودروسازان است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به ارتقاء سلامت افرادی که در مشاغل ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد موفق شده اند با این رژیم در مدت یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی ، اما نتوانسته اید چربی اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یک نگرانی عمده است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. شما تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق باشید و سریع ترین روش را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه بمانید. گرسنگی دقیقاً عکس عکس آن را دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بالا می روید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد از گرسنگی آنها بکاهد اینقدر موثر وزن خود را کاهش می دهد. اما نگران نباشید ، به دستورات این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید از اولین میوه هایی که می خواهید در روز اول استفاده کنید. هر زمان که گرسنه شدید ، یک تکه میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما اجازه می دهد تمام سبزیجات مورد نظر خود را در طول روز ، چه خام و چه پخته بخورید. البته به خاطر داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است اوایل روز به صورت آب پز یا بخارپز مصرف شود تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. مطمئناً سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد در طول روز هم میوه و هم سبزیجات بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبحانه از رژیم غذایی مبتنی بر میوه و عصرها از رژیم غذایی با سبزیجات پیروی کنید یا برعکس. ترکیب این موارد با شماست. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه شما را گرسنه می کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها 3 عدد موز و عصرها یک لیوان شیر و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود برگزار کنید. در این روز ، می توانید در طول روز یک فنجان برنج و شش تا هفت گوجه فرنگی بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز می توانید برای ناهار یک فنجان برنج بخورید و بقیه روز را مانند روز سبزیجات بگذرانید. اطمینان حاصل کنید که در این روز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و تمام سبزیجات و آب میوه های مورد نیاز خود را بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن عالی در بدن خود خواهید شد و هیچ اقدامی جز پیروی از برنامه میوه ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه ای مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

رژیم نهایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

برجسته سازی گونه ها با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با کاشت سینه

درمان درد ماهیچه با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید