[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بهتر بدانید او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه ، دستم را به غذا رساندم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و به آن وصل شود. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او هم نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در واقع او منتظر بود تا ناهار رازیانه چرب و فلفل چیلی عمه با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهید هویج را با آب سیب بخورید؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چه چیزی داری؟ الا …

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو و کبوتر در یک کاسه رازیانه پر کردم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و آن را کنار گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

من نمی توانستم آن را تحمل کنم. در حالی که غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم ، فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو به دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک تکه شکر و یک تکه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. همین الان گفتم؟

او گفت بله.

من همچنین در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما مشخص است که با رنگ سال خوب ست شده است.

به طور خلاصه ، من کشف کردم که پسر عموی ما توسط رژیم ، همچنین کانادایی تبار ، اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به شما بگوید ، ای شخص چاق من ، شما 30 سال با این اندازه و چربی کار کردید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا آنجا که ممکن بود غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار دقیق و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک تکه شکر است. یک روز یک لقمه به او می دهند و یک تکه نان تست به او اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک تخم مرغ آب پز یا دو عدد یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ پخته شده.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این است که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. او فقط روی آب لیمو اصرار دارد. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و مجبور بود دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، از رژیم تثبیت کننده پیروی کند.

مخالفان این رژیم بسیار کوتاهتر از حامیان هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها شما را عصبانی می کند.

اگر در یک مرحله شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک تکه شکلات خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه به دلیل فکر کردن در مورد رفتار اشتباه خود اخراج شده اید. و شما حق ورود به مدت دو ماه را دارید زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف غذای روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم.)

یک قانون خوب دیگر این است که افرادی که از فشار خون بالا ، بیماری های قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها رنج می برند ، نمی توانند وارد رژیم کانادا شوند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، حتی کمی انعطاف پذیری هم بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی اصلاً منطقی و اصولی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شوند و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست مطمئناً به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا می توان به قولی که متابولیسم بدن را آغاز می کند با یک حبه قند و یک فنجان قهوه عمل کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است ، که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به این زودی طاس خواهید شد.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور تهیه کنید.

حداکثر کالری این رژیم برای بدن 600-800 کالری است. در حالی که نیاز افراد به کالری بسته به سن آنها و وضعیت فیزیکی بدن آنها بسیار بیشتر از این است. اگر از همان 600-800 کالری استفاده کنید ، خیلی سریع آنها را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات عمده تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذاهای پرکالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از تاثیرات منفی این رژیم در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسر عموی پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شده است که به نظر می رسد او را به طور اتفاقی به لباس های رنگارنگ ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 اونس عسل خورد.
  • آتروفی عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها با اشتیاق شما را در آغوش می گیرند. به خصوص چربی های سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان اندازه بد از دست می دهد. این به خودی خود تعداد زیادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تاری ایجاد کرد و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه کنید ، من هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد ، در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، اجازه دهید آخرین کلمه را بگوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد خسارات و تلفات این رژیم صورت گرفته است ، اما بسیاری معتقد بودند که انجام این رژیم موفق است. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند و این دلیل موجهی برای نشان دادن خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، مردم این رژیم زمان زیادی را برای رسیدگی به آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنید و روشها و روشهایی را که علم تایید کرده است دنبال کنید. متخصصانی که سالها در حال مطالعه هستند و چراغ می خورند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی ، به آنها تکیه کنید تا با توجه به شرایط جسمانی خود به شما توصیه کنند که برای کاهش یا حتی افزایش وزن نیاز دارید.

هر چه کاهش وزن کندتر و مبتنی بر اصول باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصلی ، عصبانی کردن مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. علاوه بر ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را روشن کنم: رژیم غذایی بدون ورزش به شما فرم نمی دهد.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که من را اشتباه گرفته ام. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید