رکورد شکست ناپذیری استقلال ملاطانی به 31 هفته رسید/ رکورد تاریخ استقلال مجیدی بهبود یافت.


استقلال ملاطانی امروز مقابل لیدر لیگ برتر شکست نخورد و حالا با 31 بازی بدون باخت، بی باخت ترین تیم تاریخ باشگاه های ایران محسوب می شود.

به گزارش ایسنا، همین هفته گذشته شاگردان اشکش با 30 بازی متوالی بدون باخت به رکورد تاریخ استقلال تهران (فصل 01-1400) رسیدند. روند شکست ناپذیری استقلال تهران در شروع لیگ بیست و دوم با قانع شدن به شکست برابر سپاهان در شماره 30 متوقف شد اما استقلال ملاتانی امروز این رکورد را از آن خود کرد.

هفته یازدهم لیگ یک فوتبال ایران با 8 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که در مهمترین دیدار این هفته فجرسپاسی میزبان استقلال ملاطانی بود و مقابل این تیم به تساوی یک بر یک دست یافت اما همچنان صدرنشین لیگ یک باقی ماند.سعید زارع. تک گل فجر در دقیقه 38 و مهدی نیایش پور در دقیقه 2+90 گل تساوی استقلال ملاطانی را به ثمر رساند.

بابل دریا و شهرداری همدان به تساوی صفر بر صفر رسیدند و آرمانگهار سیرجان با نتیجه 3 بر 2 مقابل مس شهربابک میزبان خود شکست خورد. چادر ملو اردکان با نتیجه دو بر صفر مغلوب پارس جنوبی جم شد و خوشه طلایی ساوه با نتیجه دو بر صفر شهرداری آستارا را شکست داد. شمس آذر قزوین با گل های رحمان جعفری و چوکا تالش 2 بر یک استقلال خوزستان را برد و سایپا به تساوی بدون گل دست یافت.

یک پارس اصفهان با یک گل میزبان خود خلیج فارس ماهشهر را شکست داد و دیدار تیم های امید وحدت (شهر خودرو) و خیبر خرم آباد نیز به تعویق افتاد.

در رده بندی صدرنشین فایرسپاسی با 23 امتیاز است و شمس آذر قزوین با 22 و استقلال ملاطانی با 21 امتیاز در رده دوم و سوم قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید