زمان تولید «پوژرنیکار 3» هنوز مشخص نیست / اولویت با «میانبر»


محمد نیک بین تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه ریزی برای ساخت فیلم آتشبوس ۳ به کارگردانی تهمینه میلانی گفت: ببینیم شروع می شود یا خیر. وقتی صحبت از فیلمبرداری این سریال می شود، چه زمانی می توان روی «بمب آتشین» کار کرد؟

او از انتخاب بازیگر فیلم «آتش نشان» می گوید و اینکه در قسمت های قبلی این فیلم معمولا از بازیگران سوپراستار استفاده می شود. من او توضیح داد: «سینمای ایران قطعاً به چهره‌های جدید مانند سوپراستارها نیاز دارد به هر حال سوپراستار یک یکسان ظاهر نشد و سال ها طول کشید تا به چهره های محبوب سینما تبدیل شوند.

وی گفت: برخی از فیلم ها می توانند یک سکو باشند پرتاب کردن برای بازیگرانی که سوپراستار می شوند، در برخی از فیلم های ما هم همین اتفاق افتاده است بازیگران آنجا حضور داشتند عادت زنانه آنها چندان شناخته شده نبودند اما پس از مدتی این بازیگران معرفی شدند.

وی ادامه داد: به نظر من فیلم در وهله اول خیلی مهم است و باید قدرت جذب مخاطب را داشته باشد بنابراین حضور سوپراستارها هیچ زمان نمی تواند دلیل اصلی فروش بالای یک فیلم باشد. بسیاری از سوپراستارها در فیلم هایی بازی کرده اند که فروش خوبی ندارند و بالعکس.

تهیه کننده «آتش 3» درباره تاریخچه این فیلم توضیح داد: بی شک با توجه به شرایط جامعه و تغییر سن ازدواج، تغییری در سن قهرمان فیلم خواهیم داشت.

نیک بین در پایان گفت: تاکید می کنم در حال حاضر اولویت خانم میلانی تولید سریال «راه میانبر» است و بعد از آن مشخص می شود که «ترس 3» چه زمانی ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید