زنان والیبالیست های نشسته برای صعود در جهان تلاش می کنند


ماریم ایرانمانش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات جهانی والیبال نشسته در آبان ماه به میزبانی بوسنی و هرزگوین برای بانوان و آقایان برگزار می شود.

وی افزود: بعد از بازی های پاراآسیایی جاکارتا که تیم به نایب قهرمانی رسید، تمرکزمان را روی جوانان گذاشتیم تا تیم خوبی را برای بازی های پاراآسیایی چین آماده کنیم که متاسفانه به تعویق افتاد.در حال حاضر به دنبال آن هستیم. تا یک تیم خوب و قوی برای جام جهانی آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان با بیان اینکه از سال 92 هیچ استعدادی در این تیم پیدا نشده است، گفت: با وجود اینکه نیمی از بانوان والیبالیست نشسته را جوانان تشکیل می دهند، نیاز به حمایت و شناسایی بازیکنان جوان داریم و در حال اجرای یک استعداد هستیم. پروژه جستجو “که از سال 1992 به حالت تعلیق درآمده است.

ایرانمانس گفت: در حال حاضر بازیکنان نسبت به گذشته فنی و هدفمندتر بازی می کنند و نگاه حرفه ای به والیبال دارند. همین موضوع باعث شد والیبالیست ها تمرینات را به صورت حرفه ای دنبال کنند و انگیزه زیادی برای حضور در آسیا و جهان داشته باشند. “بودن.

وی گفت: در جام جهانی قبلی هلند نهم بودیم اما در این فصل با نگاه حرفه ای بازیکنان سعی می کنیم ابتدا سهمیه بازی های پارالمپیک 2024 پاریس را به دست آوریم و سپس جایگاه خود را در جام جهانی ارتقا دهیم. جهان.”

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان در پایان نهمین اردوی آماده سازی بانوان 15 خرداد ماه در محلات گفت: 8 مرحله آمادگی برای والیبال نشسته بانوان و 4 اردوی دیگر را قبل از اعزام به جهان پشت سر گذاشتیم. پیش بینی می شود 12 ورزشکار برای اعزام به مسابقات جهانی شناسایی شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید