سالاد ماکارونی سالم: بدون گلوتن


سالاد ماکارونی سالم

من سالاد ماکارونی را دوست دارم ، من هم! این سالاد ماکارونی خامه ای به راحتی تهیه می شود و کاملاً خوشمزه است. شما حتی نمی توانید بگویید که در واقع کمی سبک تر از سالاد سنتی ماکارونی است. به جای استفاده از مقدار زیادی سس مایونز (اگرچه من عاشق مواد آن هستم!) ، من از مخلوطی از ماست یونانی و سس مایونز استفاده می کنم تا غنی تر ، تندتر و کمی سالم تر شود. بنابراین حتی اگر به آن سالاد ماکارونی سالم می گویند ، از تغییر آن نترسید و به جای آن این نسخه را امتحان کنید. طعم و مزه شما از شما سپاسگزارم ، به شما قول می دهم.

سالاد ماکارونی سالم

سالاد ماکارونی PI نوستالژیک (و یکپارچهسازی با سیستمعامل) است و من آن را دوست دارم

اگر غذایی وجود دارد که من را به یاد مادرم بیاندازد ، سالاد ماکارونی اوست. او به این دلیل شناخته شده بود. و تقریباً مجبور بود آن را تقریباً برای هر مناسبت بهار / تابستان و حتی پاییز آماده کند. ما واقعاً آن را دوست داشتیم. وقتی بزرگ شدم ، یادم می آید که او را در حال انجام این کار می بینم و مقدار زیادی سس مایونز و Miracle Whip را به آن کاسه بزرگ سالاد ماکارونی راه می دهم. و به عنوان فردی که همیشه کمی به غذا و بدن من وسواس دارد ، قسم خوردم که آن را نخورم. بعد از خواندن اطلاعات تغذیه ای روی برچسب ها ، فکر کردم خیلی چاق کننده بود. اما من عملاً از سالاد ماکارونی او بی حس شده بودم و فقط مجبور بودم آن را بخورم.

و خیلی خوشحالم که این کار را کردم. مادرم در 26 سالگی فوت کرد و دلم برای او و آن سالاد ماکارونی بی نهایت تنگ شده بود. من اولین باری را که مسئول تهیه سالاد ماکارونی او برای اولین دیدار خانواده بودم ، هرگز فراموش نمی کنم. من هیچ نظری در مورد آشپزی نداشتم ، بنابراین مهارت های من در خرد کردن به حداقل نیاز به کار داشت. و با وجود اینکه دستور العمل او را دنبال کردم ، نتوانستم طعم آن را یکسان کنم. من فکر می کنم این نقطه بازآفرینی دستور کسی است که دوستش دارید. هر چه که باشد ، طعم یکسانی نخواهد داشت. بنابراین من این واقعیت را قبول دارم که این نسخه متفاوت است ، اما هنوز همه آن خاطرات را به یاد می آورد و طعم خوشمزه ای در نوع خود دارد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا تا به حال سعی کرده اید دستور غذایی را از شخصی که دوستش دارید بازآفرینی کنید ، طعم آن یکسان است (حتی اگر از دستور العمل او پیروی کرده باشید)؟

مواد تشکیل دهنده

مواد مرتب شده

ماکارونی: ستاره نمایش! برای اینکه همه چیز کلاسیک بماند ، ماکارونی تا آرنج را انتخاب کنید. در صورت تمایل از گلوتن یا سبوس دار استفاده کنید.

فلفل: برای رنگ و تردی و همچنین مقدار زیادی ویتامین C! از فلفل دلخواه به هر رنگی که می خواهید استفاده کنید.

پیاز قرمز: من عاشق پیاز قرمز اینجا هستم که به مکعب های خیلی کوچک بریده شده است.

کرفس: برای رنگ و تردی بیشتر

مایونز: برای آن خامه و آن طعم من یکی را که با روغن آووکادو تهیه شده است انتخاب می کنم ، مانند این از غذاهای انتخاب شده.

ماست یونانی: برای اینکه سالاد ماکارونی خامه تر شود و همچنین طعم خاصی به آن بدهد. ماست کامل یونانی را انتخاب می کنم.

لیمو: برای اسیدیته

گنج: فقط مقدار کمی برای متعادل کردن طعم ها

شوید: من عاشق افزودن شوید به این گیاه هستم زیرا شوید خوشمزه است ، خیالتان راحت از شوید یا سبزی تازه دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

پیازچه: چند ساقه برای رنگ و طعم بیشتر.

مواد تشکیل دهنده

چطور انجام دادن

بهترین بخش در مورد این سالاد ماکارونی ساده ممکن است به همین راحتی درست شود. احتمالاً به همین دلیل است که همیشه در کباب ها و پیک نیک ها جزء اصلی است. همچنین بسیار خوب ماندگار است و در واقع طعم را همانطور که نشسته است افزایش می دهد و طعم ها می توانند بیشتر به هم برسند.

ابتدا می خواهید ماکارونی خود را بپزید. مقدار زیادی آب نمک را به جوش آورده و طبق دستور بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل ، می توانید یک قطره روغن زیتون باکره اضافه کنید تا از چسبیدن آنها جلوگیری شود.

در مرحله بعد ، سبزیجات را خرد کنید. شما می خواهید یک آجیل بسیار خوب روی همه سبزیجات داشته باشید ، بنابراین وقت آن است که مهارت های چاقو خود را به نمایش بگذارید. آنها را به ظرف ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیاز سبز را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

سالاد ماکارونی سالم

زمان انجام پانسمان است. در یک کاسه کوچک ، ماست یونانی ، سس مایونز ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و مخلوط کنید. به دلخواه مزه فلفل بزنید.

چاشنی در کاسه

سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب مخلوط کنید تا ترکیب شود. اگر دیدید خیلی خشک است ، بروید و سس مایونز و ماست یونانی بیشتری اضافه کنید. توصیه های من را در مورد رابطه ای که به دنبال آن هستید بررسی کنید.

سالاد ماکارونی سالم

در آخر ، شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. حدود 1-2 ساعت در یخچال استراحت دهید تا قبل از سرو سرد شود. نکات مربوط به آماده سازی را از قبل بررسی کنید.

سالاد ماکارونی سالم

با سالاد ماکارونی چی سرو کنیم

سالاد ماکارونی با بسیاری از غذاهای تابستانی ، به ویژه هر چیزی که روی کباب انجام می شود ، بسیار خوب است. این دستور العمل های دیگر را بررسی کنید تا ببینید با چه چیزی سرو می شود.

سالاد ماکارونی سالم

جایگزین ها

با انجام یکی از مبادلات زیر ، این سالاد ماکارونی را برای شما کارساز کنید.

 • گیاهخواری کنید: از سس مایونز گیاهی و بدون ماست یونانی استفاده کنید. من فکر نمی کنم یک ماست نارگیل در اینجا کار کند زیرا طعم نارگیل را به ارمغان می آورد. شاید یک ماست ساده و شیرین مانند بادام هندی یا بادام کار کند ، اما استفاده از سس مایونز مخصوص گیاهخواری اولین انتخاب من خواهد بود.
 • فاقد گلوتن: از ماکارونی ماکارونی بدون گلوتن استفاده کنید ، در اینجا من از ذرت استفاده کردم.
 • بدون لبنیات: ماست یونانی را حذف کرده و به جای آن از همه سس مایونز استفاده کنید.
 • نه عزیزم: به جای آن از شیرین کننده دیگری استفاده کنید ، این مقدار کمی است ، شما آن را زیاد احساس نخواهید کرد ، فقط به تعادل طعم ها کمک می کند.
 • شوید: اگر شوید را دوست ندارید یا ندارید ، آن را با گیاه دیگری مانند جعفری جایگزین کنید یا آن را حذف کنید.
 • پروتئین بیشتر: تخم مرغ یا ماهی تن خرد شده را به این سالاد ماکارونی سالم اضافه کنید.

ذخیره سازی و پیشنهادات

می توان آن را تا 5-6 روز در یخچال نگهداری کرد.

با رعایت نکات زیر طعم این سالاد ماکارونی سالم را حفظ کنید:

 • ارتباط: نسبتي كه به نظر من براي اين كار بهتر است 1 قسمت سس مايونز و 1/2 قسمت ماست يوناني است.
 • بگذارید سرد شود: قبل از سرو اجازه دهید حداقل چند ساعت در یخچال بماند. این باعث می شود طعم ها بیشتر به هم نزدیک شوند و طعم سالاد ماکارونی بهتر می شود.
 • این کار را از قبل انجام دهید: این یکی از آن سالادهایی است که هنگام نشستن طعم بهتری دارد. می توانید یک روز زودتر تهیه کنید. قبل از سرو ، مقداری ادویه به آن اضافه کنید زیرا به راحتی چاشنی را جذب می کند.
 • بیشتر لباس بپوشید: همانطور که پانسمان را مخلوط می کنید ، به راحتی می توانید مقدار بیشتری را در صورت نیاز اضافه کنید. کافی است آن را در یک ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.
سالاد ماکارونی سالم

آیا سالاد ماکارونی سالم است؟

این بستگی به آن دارد که از نظر شما سالم است. برای من ، بله ، این می تواند یک غذای جانبی سالم و لذت بخش باشد. من فکر می کنم این بستگی به مواد مورد استفاده شما نیز دارد. به همین دلیل است که من سس مایونز تهیه شده با روغن آووکادو را نسبت به کلزا انتخاب می کنم زیرا کمتر پردازش می شود و برای سلامتی شما بهتر است.

هرکسی در رویکرد خود نسبت به سلامتی و تغذیه سالم متفاوت است. نسخه من با نسخه دیگران متفاوت خواهد بود. از نظر شخصی ، سالم بودن به این معنی است که بتوانم از غذاهایی که می خورم لذت ببرم. بنابراین با وجودی که می توانم برخی از مواد را با مواد تشکیل دهنده عوض کنم ، غذا هرگز به خطر نمی افتد و هنوز طعم خوشمزه ای دارد.

اگر نمی توانید مایونز روغن آووکادو را پیدا کنید یا نمی خواهید بخرید (سلام ، گران است!) ، معمولی استفاده کنید. یا می توانید سس مایونز را خودتان تهیه کنید ، در واقع تهیه آن بسیار آسان است. در هر صورت به او استرس ندهید!

آماده انجام آن هستید؟ به آن برسیم!

اگر این کار را می کنید دستور تهیه سالاد ماکارونی سالم لطفا با من به اشتراک بگذارید ، برچسب زدن من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً عاشق دیدن و شنیدن از شما هستم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

سالاد ماکارونی سالم

یک سالاد ماکارونی سالم ساده و خوشمزه که با ترکیب سس مایونز و ماست یونانی تهیه شده است.

مواد تشکیل دهنده

 • 10
  oz
  ماکارونی
 • 1/4
  پیاز قرمز
  خرد شده
 • 4
  ساقه ها
  کرفس
  خرد شده
 • 1
  فلفل نارنجی
  خرد شده
 • 1/4
  لیوان
  شوید تازه
  خرد شده
 • 4
  ساقه ها
  پیازچه
  هر دو قسمت سبز و سفید ، برش داده شده بر روی تعصب
 • 2/3
  لیوان
  مایونز
 • 1/3
  لیوان
  ماست یونانی
 • 1 1/2
  قاشق سوپخوری
  آب لیمو
 • 1 1/2
  قاشق چایخوری
  عسل خام
 • 1/2
  قاشق چایخوری
  نمک کوشر

دستورالعمل ها

 1. مقدار زیادی آب نمک را به جوش آورده و طبق دستور بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل ، می توانید یک قطره روغن زیتون باکره اضافه کنید تا از چسبیدن آنها جلوگیری شود.

 2. سبزیجات را ریز خرد کرده و به کاسه ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیازچه را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

 3. در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و مخلوط کنید. برای طعم دادن ، فلفل تازه را مزه دار کنید. با خیال راحت یک پانسمان اضافی در اینجا تهیه کنید تا بعداً به ماکارونی اضافه کنید. آن را در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.

 4. سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب مخلوط کنید تا ترکیب شود.

 5. شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. حدود 1-2 ساعت در یخچال استراحت دهید تا قبل از سرو سرد شود.دیدگاهتان را بنویسید