سرعت و سبقت غیرمجاز در جاده های خصوصی مساوی است با استقبال از خطر


به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: با رصد به عمل آمده از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح جاده های تهران، وضعیت ترافیک در جاده های پایتخت و بزرگراه ها در صبح روز پنجشنبه 16 مهر 1401 شاهد سکوت در خیابان های تهران بودیم.
وی افزود: امروز پنجشنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در جاده های تهران وجود ندارد و به راحتی و روان تردد خودروها را شاهد هستیم.
سرهنگ شریفی تصریح کرد: در بقیه جاده های آرام با دیدن خیابان های خلوت تهران ممکن است برخی از رانندگان به فکر سرعت و سبقت غیرمجاز در این جاده ها افتاده و از سکوت شهر برای زودتر رسیدن استفاده کنند یا قصد انجام بدلکاری را داشته باشند. به این رانندگان توصیه می شود فریب خلوت جاده ها را نخورند زیرا همیشه تصادف در کمین است و سرعت بالا همیشه خطرناک است، بنابراین طبق قانون همیشه صبح ها و گاهی اوقات در جاده های آرام با سرعت مقرر رانندگی کنید. شهر سفر به تهران.
تیم‌های بزرگ‌تری از پلیس راه تهران برای کنترل سرعت و سبقت‌گیری در تمام چهارراه‌ها، معابر و میادین شهر تهران حضور دارند، زیرا برخی از رانندگان با مشاهده سکوت معابر ممکن است سرعت خودروهای خود را افزایش داده و حوادث دلخراشی را رقم بزنند.
وی از رانندگان خواست در جاده های شخصی مراقب سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز باشند و همیشه با سرعت مجاز اعلام شده و حتی کمتر از آن در جاده های شخصی رانندگی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید