سرقت مسلحانه از طلافروشی در خوزستان


فرمانده انتظامی شوشتر: در این عملیات از مخفیگاه سارقان یک کیلوگرم طلای مسروقه، ۲ قبضه سلاح شکاری، ۱ قبضه سلاح جنگی و یک دستگاه موتورسیکلت مورد استفاده در این سرقت کشف شد.

فرمانده انتظامی شوشتر خوزستان از سرقت مسلحانه طلافروشی در شوشتر خبر داد و گفت: سارقان در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ روح اله بیگدلی گفت: سارقان یک طلافروشی در این شهرستان در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی توسط سه سارق و حضور شاکی در اداره پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و شگردهای ویژه پلیسی توانستند در کمتر از یک ساعت هر سه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه هر سه نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر ادامه داد: در این عملیات از مخفیگاه سارقان یک کیلوگرم طلاجات مسروقه، 2 قبضه سلاح شکاری، 1 قبضه سلاح جنگی و یک دستگاه موتورسیکلت که در این سرقت استفاده شده بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ بیگدالی در پایان تصریح کرد: امنیت و آرامش خط قرمز پلیس است و اجازه نمی دهند جولان نظم و امنیت عمومی را مختل کند.

دیدگاهتان را بنویسید