سرمربی نفت آبادان به زودی معرفی می شود/ صحبت های اولیه منصوریان


جهانگیر کیشماس در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت این تیم در بیست و دومین دوره فوتبال ایران اظهار کرد: متاسفانه تیم های نفت خوزستان به دلیل وضعیت نامناسب مالی همیشه به عنوان تیم های آخر تعطیل هستند و مربیان و بازیکنان جذب تیم های دیگر شده اند. و بعد گلایه داریم که چرا بازیکن خوب و ممتاز جذب نفت آبادان نشد؟ متأسفانه نبود شرایط مالی و اینکه نمی دانیم برای فصل آینده چه بودجه ای داریم کار ما را سخت می کند در حالی که سایر تیم ها قبل از پایان لیگ بودجه فصل آینده خود را مشخص می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که حتی تیم های لیگ یک هم مربی انتخاب می کنند و تیم را می بندند و با این شرایط به نظر می رسد هر فصل اتفاقات ناخوشایند برای نفت آبادان تکرار می شود؟ وی گفت: تیم های نفت خوزستان هر فصل به دلیل نامشخص بودن وضعیت مالی نمی توانند برنامه ریزی بلندمدتی داشته باشند و به همین دلیل روزانه با مشکلاتی مواجه می شوند. حتی تیم های لیگ یک مثل خیبر خرم آباد هم بهتر از صنعت نفت آبادان هستند. مثلاً اگر فصل گذشته 60 میلیارد تن به موسسه فرهنگی ورزشی نفت آبادان کمک کردند که برای همه تیم های ما بود، فقط تیم لیگ یک خیبر خرم آباد 60 میلیارد تن بودجه داشت و همین باعث شد که حتی خوب هم تامین شود. و بازیکنان گران قیمت .برای خدمت. به نظر من وضعیت تیم های لیگ یک از ما بهتر است.

سرپرست باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا برای ادامه فعالیت فصل آینده باشگاه با کارکنان وزارت نفت مذاکره کرده اید؟ وی گفت: جلسه ای داشتیم و همیشه در تلاشیم تا بهترین شرایط را برای نفت آبادان ایجاد کنیم اما در حال حاضر نتیجه مطلوب حاصل نشده و پیگیری ها ادامه دارد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه علیرضا منصوریان همچنان گزینه اول باشگاه برای هدایت نفت در فصل 22 بود، گفت: مذاکرات اولیه با این مربی انجام شده و این مربی برای فصل آینده مد نظر باشگاه نفت آبادان است. البته شنیده ام که آقای منصوریان هم پیشنهاداتی داشته و مذاکراتی صورت گرفته است اما در حال حاضر گزینه ما تمرین تیم خودمان است و امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشد. انتخاب سرمربی نفت آبادان و همچنین انتخاب بازیکنان و زمان برگزاری اردوی تیم به زودی در چند روز آینده نهایی می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید