سوپ کدو حلوایی کدو حلوایی تقویت کننده ایمنی – سلامت ارین هولتنکاتی در مورد دستور غذا:

رشته فرنگی کدو سبز یا “Zoodles”

برای سهولت کار می توانید از خرید در فروشگاه استفاده کنید. من اغلب آنها را کمی عجیب و غریب می بینم ، بنابراین همیشه آنها را با اسپیرالایزر می سازم.

Zoodles تمایل به خیس شدن دارد ، به همین دلیل من دوست ندارم که رشته فرنگی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی رشته فرنگی های سرد باعث نرم شدن و گرم شدن آنها می شود ، بدون اینکه آنها را بیش از حد قارچ دار و پفکی کند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگر استفاده کنم؟”

مطلقا ، البته.

ابگوشت

من از آبگوشت خریداری شده در اینجا استفاده کردم زیرا … یو ، ما آنفولانزا داشتیم. من این دستور را دقیقاً همانطور که درست کردم نوشتم. من سعی می کنم این آبگوشت را در مواقعی که مشکل داریم و آب گوشت استخوان خانگی در فریزر ندارم نگه دارم.

“آیا می توانم از آبگوشت دیگری برای این کار استفاده کنم؟”

مطمئن. هرچند طعم آن متفاوت خواهد بود. در اینجا لیستی از مواد لازم برای این آبگوشت وجود دارد:

آب مرغ استخوان مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ پورتابللا ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، سیر ارگانیک ، بیولوژیکی موسیر ، گوجه فرنگی ارگانیک پوره ، پودر قارچ ارگانیک ، گیاهان معطر ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگ بو) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توانم پیدا کنم؟”

آن را در سوپرمارکت محلی خود (Hannaford) تهیه کردم. ممکن است آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. در حال حاضر ، می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. توجه: من این قیمت را خریداری نکرده ام و نمی دانم که قیمت آمازون رقابتی است یا مقرون به صرفه.

پروتئین

در صورت تمایل می توانید مرغ خرد شده یا توفو ارگانیک را برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما به نظر من آن راضی کننده است!دیدگاهتان را بنویسید