سیستم عصبی خود را شکست دهید – رینا داون لوتزحدس بزن چی شده! شما آنطور که ممکن است در یک سال گذشته احساس کرده باشید به هم ریخته نیستید. عمیق تر از آن است. مال شماست سیستم عصبی. من از یک دوست پزشکی ساحلی که متخصص تروما و کار تنفسی است خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ حمایتی خود را برای ما (همه ما) که سیستم عصبی ما در حال حاضر به حمایت نیاز دارد ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که وقتی نگاه خود را به تغذیه معطوف می کنند و متوجه می شوند که ایجاد تغییر به همان راحتی که فکر می کردید ، تازه شروع به جستجوی عمیق تر بدن ، ذهن و روح خود می کنند. به راحتی می توان احساس کرد (به ویژه امسال) در لحظات یا فواصل دقیقه که برای ما ساعت ها به نظر می رسد. من هستم. نه خوب

و برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، آیا ما را مجبور کرد با چیزهایی روبرو شویم که ممکن است سالها ، دهه ها در حال سرکوب آنها بوده ایم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما ظاهر شده است. بنابراین گرفتار مشروبات الکلی ، حشیش ، شیرینی ها و محصولات پخته شده یا هر تعداد دیگر مواد آرام کننده شدیم که باعث می شود کار عاطفی داخلی ما بیشتر مخفی شود.

اما حدس بزنید چی؟

تو نیستی؟ این سیستم عصبی شماست بدن ما به ما پاسخ می دهد و ما را در برابر ضربه های قبلی محافظت می کند و به این ترتیب ما را در حالت دائمی افزایش هورمون های استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم ، اما به آنها نیازی نداریم. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار می دهیم ؛ برخورد با “چیزهای” ما آنقدرها هم ترسناک نیست و می تواند یک سفر زیبا از خودکاوی و کار خود را باز کند ، که می تواند انتخابهای غذایی ما را به شدت تغییر داده و از آن حمایت کند.

بنابراین ، بدون بحث بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه اینها می گوید!

*** مهمان آریانا فوتیناکیس ***

اختلال در سیستم عصبی-چه؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع فوق العاده شیک است ، که فوق العاده است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه بر همه جنبه های تجربه ما حاکم است.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما برای زندگی ، توانایی شما در مقاومت در برابر استرس … شما آن را نام ببرید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من در طول این سالها با صدها مشتری کار کرده ام و با طیف وسیعی از علائم ، از مشکلات گوارشی گرفته تا احساس سرگیجه مداوم ، بلند شدن و کنار آمدن با آنها در طول روز ، برخورد کرده ام. بسیاری اوقات ، اختلال در تنظیم سیستم عصبی زمینه ساز این علائم است.

مشکل این است که وجود دارد زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلال در تنظیم سیستم عصبی و نحوه ایجاد آن در حالت هماهنگی (نکته: “نفس عمیق بکشید!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا او را به حالت هماهنگی برگرداند.

اگر احساس می کنید تنفس آگاهانه (که می توانید در اینجا بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید تا بفهمید که چگونه می تواند به شما کمک می کند سهولت و هماهنگی بیشتری در سیستم عصبی خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید