شایعات در مورد “BDE” باعث شد کیم کارداشیان به پیت نزدیک شود!!!


کیم کارداشیان در شروع کار با پیت دیویدسون واقعاً همه چیز را به دست گرفت.

DTF کیم کارداشیان می گوید شایعات “BDE” باعث شد او به پیت نزدیک شود!!

کیم در نهایت فاش کرد که چه اتفاقی افتاده است که او و پیت در شنبه شب زنده در اکتبر 2021 در برنامه دوم ژوئن در Hulu’s The Kardashians ملاقات کردند.

شایعات BDE کیم کارداشیان را بر آن داشته تا به سراغ پیت برود

همه چیز آنطور که گذشت پیش نرفت.

کیم توضیح داد: «من SNL انجام دادم و وقتی روی صحنه همدیگر را می بوسیدیم، حال و هوای خوبی داشتم. او می‌گوید: “به خودم گفتم: “اوه، جهنم، شاید من بودم… شاید باید کمی آن را تغییر دهم.” از طرف دیگر، پیت بعد از مهمانی به مهمانی من نمی رود. جشن بعد از من همه را جذب کرد. او دوست ندارد با من صحبت کند.”

اما کیم لجباز بود!

کیم چیزی را به یاد آورد: “چند روز بعد با تهیه کننده SNL تماس گرفتم و گفتم: “هی، شماره تلفن پیت را داری؟” گفتند بله و من به او پیام دادم.» اوه، خدای من، من با او عاشقانه خواهم بود، حتی فکرش را هم نمی کردم. من فقط به این فکر می کردم که چگونه در مورد این BDE یاد گرفتم. بیرون رفتن برای من عالی است. من فقط به دنبال راهی برای شروع … “من اساسا یک DTF بودم.”

از طرف دیگر کیم بی امان بود!

برای هر کسی که با این اصطلاحات آشنا نیست، BDE به معنای “انرژی عظیم d-k” و DTF به معنای “تا f-k” است. به طور خلاصه، کیم به دنبال کاری برای انجام دادن بود.

از طرف دیگر، کیم کارداشیان و پیت، همانطور که همه ما می دانیم، بسیار بیشتر شده اند. چند هفته بعد از این دو در حالی که در یک مکان عمومی دست در دست هم گرفته بودند عکس گرفتند و گفته می شود که بقیه تاریخ است.

کیم در مورد اینکه چرا در ابتدا تمایلی به به اشتراک گذاشتن جزئیات رابطه خود با پیت، به خصوص جلوی دوربین، در این قسمت نداشت، توضیح داد.

پیت حتی در نمایش دوم ژوئن یک فیلم کوتاه انجام داد، او فقط با تلفن صحبت می کرد، اما بهتر از هیچی.

زمانی که پیت برای فیلمبرداری لباس شنای Sports Illustrated به جمهوری دومینیکن در حرکت بود، با کیم تماس گرفت و در حالی که کیم به پیت پیشنهاد داد تا از هواپیما بازدید کند، آن دو به طور خلاصه صحبت کردند.

کیم در پایان قسمت از پیت هدیه ای دریافت می کند، اما ما هرگز متوجه نمی شویم که او چیست. “خدای من!” بلندگو فریاد می زند. کیم خوشحال شد. “خفه شو! اینها مورد علاقه مطلق من هستند!”

این دو، این دو آنها از یک پیام تماس غارت راه درازی پیموده اند.

هر پنجشنبه، برنامه های جدید کارداشیان ها برای تماشا در Hulu در دسترس است.

رابطه عاشقانه کیم کارداشیان و پیت دیویدسون چه زمانی اتفاق افتاد؟

یک داستان عاشقانه غیرمنتظره رابطه بین کیم کارداشیان و پیت دیویدسون ممکن است در سال 2021 مردم را شوکه کرده باشد، اما آنها عشق خود را در سال 2022 پنهان نکردند. این زوج بارها در انظار عمومی با هم دیده شده اند و حتی در مراسم مت گالا در سال 2022 با شرکت یکی به شخص دیگری شرکت کردند. . به نظر می رسد این زوج زیبا از عشق و همراهی یکدیگر لذت می برند.

مردم همچنین در مورد:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید