شستا آماده سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد دلاری در معادن آذربایجان غربی استایسنا/ آذربایجان غربی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: گروه شستا سرمایه گذاری عظیمی در خوی دارد.

موسوی امروز 12 خرداد در همایش کارآفرینی، تشکل های کارگری و بازنشستگان شهرستان هوی آن اظهار داشت: شهرستان هوی آن دارای فرصت های ارزشمندی در حوزه های معدنی، کشاورزی، گردشگری و اقتصادی است.

موسوی با بیان آمادگی 50 هزار میلیارد تنی سرمایه گذاری در حوزه معدن، گفت: در این راستا می توان طرح های کلان و ارزشمند اشتغالزایی را در شهرستان علاوه بر اشتغال در منطقه راه اندازی کرد.

وی همچنین تصریح کرد: تامین اجتماعی بیش از 150 هزار کارگاه با 3 هزار میلیارد تومان جرایم دوران تاج را بخشید. او تحت درمان قرار گرفت.

مدیرعامل تامین اجتماعی بابیان اینکه دولت با شجاعت و توانمندی عملیات اقتصادی را انجام داده است، بیان کرد: بیش از 15 میلیون غیر ایرانی از کالاهای یارانه ای در قالب کالاهای مرزی استفاده کرده اند که پرداخت یارانه ها را با مشکل مواجه کرده است.

موسوی با اعلام اینکه 73 درصد جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، گفت: قبل از انقلاب تنها 20 مرکز بیمه سلامت در کشور داشتیم اما اکنون 380 مرکز درمانی در کشور در قالب بیمارستان های تخصصی و مراکز درمانی وجود دارد. .” متخصص. ” آنها کار میکنند.

پرویز علیلو نماینده کارفرمای خوی نیز در این همایش گفت: از سازمان تامین اجتماعی می خواهیم حمایت واقعی از کارفرمایان و کارگران داشته باشد.

وی گفت: بازرسان تامین اجتماعی باید با استناد به اسناد حسابرسان رسمی از اتلاف وقت و هزینه کارفرمایان خودداری کنند.

به گزارش ایسنا؛ قدردانی از خانواده شهید و اهدای لوح سپاس از مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اتحادیه قالیبافان خوی از دیگر بخشهای این همایش بود.

انتهای پیام/

جادوگران

دیدگاهتان را بنویسید