شهادت مل گیبسون علیه متجاوز تهیه کننده هالیوودیک قاضی حکم داده است که مل گیبسون می تواند برای شهادت علیه هاروی واینستین در دادگاه آتی این تهیه کننده در لس آنجلس برای تجاوز جنسی احضار شود.

به گزارش ورایتی، مل گیبسون، بازیگر و کارگردان برنده اسکار، در رابطه با یکی از ادعاهای تجاوز جنسی هاروی واینستین در سال 2010 با محاکمه روبرو خواهد شد، زیرا شاکی پرونده ادعا می کند که پس از تجاوز، “مل گیبسون” مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. در مورد آن مطلع شد.

رابطه بین “مل گیبسون” و “هاروی واینستین” از قبل تیره شده است زیرا “واینستاین” با انتقاد از فیلم “مصائب مسیح” در کتابی با عنوان “نگاهی به مصائب مسیح” فیلم موفق “گیبسون” را به چالش کشید. وکیل واینستین به آن اشاره کرد و شهادت احتمالی مل گیبسون در دادگاه را ناشی از تخلف و مشکل شخصی دانست.

واینستین 70 ساله دو سال پیش در دادگاهی در نیویورک پس از اعتراف به چندین مورد تجاوز جنسی به 23 سال زندان محکوم شد و اکنون دادگاه جدیدی در چندین پرونده مشابه علیه این تهیه کننده رسوایی در جریان است که می تواند افزایش یابد. به 140 سال زندان.

ماجرای رسوایی اخلاقی هاروی واینستین که اولین بار توسط مجله هفتگی نیویورکر فاش شد، جرقه جنبش #Metoo در هالیوود را برانگیخت که هدف آن افزایش آگاهی در مورد شیوع استثمار جنسی از زنان در سینمای هالیوود است.

واینستین در ابتدا یکی از بنیانگذاران شرکت Miramax بود که فیلم‌های موفق و مستقلی مانند «تاریخ محبوب» را تولید می‌کرد و سپس به همراه برادرش «باب» در سال 2005 شرکت فیلم واینستین را ایجاد کردند.

او برنده جایزه اسکار برای تهیه کنندگی شکسپیر عاشق در سال 1998 و همچنین برنده هفت جایزه تونی برای تولید نمایشنامه های متعدد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید