شهناد نژاد: پاک کرمان باز هم به پاک صعود کرد/ حسینهی حرفی برای گفتن دارد


آرمان شهناد نژاد در گفت وگو با ایسنا، درباره صعود مس کرمان به لیگ برتر اظهار کرد: تیم ما پس از 8 سال موفق شد به لیگ برتر صعود کند و مهم ترین عامل در تیم همدلی و اقدام در تمام نقاط باشگاه بود. باشگاه در مسیر درستی حرکت می‌کرد و خوشبختانه توانستیم به آنچه می‌خواستیم برسیم. در سال‌های گذشته حس همدلی وجود نداشت و همیشه در آخرین گام شکست می‌خوردیم.

وی ادامه داد: مهمترین نقطه ضعف تیم در سال های اخیر مشکلات مدیریتی بوده است اما خوشبختانه تلاش های مدیرعامل باشگاه باعث شد تا در لیگ برتر صعود کنیم.خوشبختانه من هم سعی کردم عملکرد خوبی داشته باشم اما همه بازیکنان کمک کردند و ما در کار تیمی موفق شدیم.

کاپیتان کرمان درباره واکنش خیبر به صعود کیس کرمان و حاشیه های زیاد دو تیم در این فصل گفت: تیم خیبر ریشه دار و تیم خوبی است اما من فقط می خواهم درباره سرمربی آنها صحبت کنم. تیم لیگ یک طرف است و شکست خیبر در خرم آباد یک طرف، معلوم نیست فصل آینده در تیمم باشم یا نه.

وی ادامه داد: از همه تیم ها تمیزتر صعود کردیم. آنها می خواستند ما را پایین بیاورند، اما ما آنها را در خانه خودشان زدیم. اگر تیم های دیگر را خریدیم، پس چگونه آنها را در زمین خود شکست دادیم؟ این برد نشان داد که تمام حرفه ای بودن سرمربی خیبر رو به جلو است.

شهنادنژاد در مورد عسل نوردی با فرزاد حسین هانی و معرفی این مربی گفت: با او ارتباط صمیمانه ای دارم و چندین سال در خدمت ایشان هستم. او آینده بسیار خوبی دارد و همانطور که مازیار زارع به عنوان یک مربی جوان نشان داد که باید در بحث مربیان لیگ خونه تکانی ایجاد شود، فرزاد حسین هانی هم نشان داد که مربیان جوان می توانند بدرخشند. او نشان داد که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی همچنین افزود: باشگاه و مجموعه مس کرمان پتانسیل خوبی از خود نشان داده و می تواند در لیگ برتر حضور داشته باشد. این باشگاه در گذشته تجربه خوبی در لیگ برتر دارد و مدیر کارخانه تیم خوبی را برای فصل آینده می بندد و شک نکنید که مس در پایان لیگ برتر رتبه تک رقمی خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید