شورشی ویلسون و دوست دختر رامونا آگروما، سفر به ایتالیا


آخر هفته گذشته، ربل ویلسون و رامونا آگروما در حال قدم زدن دست در دست هم در خیابان های ساردینیا ایتالیا عکس گرفتند. این دو در یک عکس زیبا که توسط هر دو به اشتراک گذاشته شده است، عکاسی شده اند.

Rebel Wilson، Ramona Agruma Vacay برای ایتالیا

طبق عکس‌هایی که این زوج در فضای مجازی منتشر کردند، برخلاف کت مشکی پرادا آگروما، ویلسون 42 ساله یک لباس زرد و سفید روشن و لباس‌های برهنه انتخاب کرد.

شورشی ویلسون و دوست دختر رامونا آگروما، سفر به ایتالیا

در همان زمان، ویلسون یک لباس کاملا سفید متشکل از یک تاپ کوتاه سفید و شلوار مشکی انتخاب کرد که همه آنها را با صندل تکمیل کرد. آگرا یک کت مشکی پرادا پوشیده بود.

در حالی که آگروما عکس خود را “Bella Italia” امضا می کرد، ستاره “Pitch Perfect” روی عکس صمیمی که گرفته بود، “بای، بلاس” را خراش داد. این دو در ماه مارس در مراسم اسکار Vanity Fair اجرا کردند.

وقتی با هم روی فرش قرمز قدم می زدند، به نظر می رسید سعی می کردند از چشمان کنجکاو تماشاچیان دوری کنند. در طی قسمتی از پادکست جردن آبراهام و جرد فروید با عنوان “U Up”، این بانوی بامزه گفت: “من در حال حاضر در یک رابطه سعادتمند هستم” قبل از اینکه هویت دوست پسر یا دوست دخترش را فاش کند.

وقتی این سلبریتی متوجه شد که داستانی در مورد او در یک روزنامه استرالیایی منتشر خواهد شد، احساس کرد مجبور به انتشار آن شد که برای او هم یک تجربه مثبت و هم منفی بود.

در پاسخ به مقاله ای که در Sydney Morning Herald منتشر شد، حساب کاربری Senior Year در توییتی نوشت: «از نظرات شما متشکرم. شرایط سختی بود، اما سعی می‌کنم با لطف آن را مدیریت کنم.»

این دو شخصیت متاثر شده به نقطه مقابل جهان سفر کرده اند تا با هم یک تجربه عاشقانه به یاد ماندنی داشته باشند. زمانی که این بازیگر و دوستش، یک طراح مد، در تعطیلات در ایتالیا بودند، اینستاگرام پلتفرم رسانه اجتماعی آنها بود.

همه آنها به نوبت عکسی از خودشان به اشتراک گذاشتند که در حالی که دست در دست هم گرفته بودند و لبخند می زدند، به بهترین شکل ظاهر می شدند. ویلسون عکسی از خود را در فضای مجازی با عنوان “خداحافظ بلا” و دو پرچم ایتالیا در پس زمینه آن منتشر کرد.

آگرا تصمیم خود را با رفتن با “ایتالیا سفید.” همچنین به نظر می رسید که این زوج برای جشن تولد یکی از آشنایان خود در ایتالیا بودند. اگر نتوانستید در این جشن بزرگ شرکت کنید، تصاویری از آن در استوری اینستاگرام آگروما منتشر شده است.

Rebel Wilson، Ramona Agruma Vacay برای ایتالیا

آگرا هم در عکس مشخص شده بود. این عنوان با هشتگ “عشق عشق است” و چندین ایموجی که قلب، رنگین کمان و سایر نمادهای عشق را به تصویر می کشد، دنبال شد. ویلسون در ماه می به جردن آبراهام و جرد فرید فاش کرد که “از یک رابطه خوشحال است”، اما هیچ اطلاعات اضافی به جز این بیانیه ارائه نکرد.

تنها این واقعیت که دوستی آشنا که حداقل پنج سال آنها را می‌شناخت، ملاقاتی را ترتیب داده بود که ویلسون آن را «شگفت‌انگیز» می‌دانست، تنها جزئیات مهم دیگر بود. این واقعیت که Rebel Wilson و دوستش رامونا آگروما آخر هفته گذشته را در ایتالیا گذراندند نشان می دهد که احساسات عاشقانه در هوا وجود دارد.

بازیگر «سال بزرگترها» روز شنبه در حالی که دست در دست آگوما در ایتالیا راه می رفت، لباسی میدی با یقه عمیق و آستین های پف دار کوتاه پوشید. آگرا همچنین لباسی با یقه عمیق پوشیده بود.

مدلی از گل‌های زرد طلایی که به طور کامل یک لباس سفید معمولی را می‌پوشاند، سطح جدیدی از پیچیدگی را به لباس اضافه می‌کند.

به نظر می رسید ویلسون هیچ جواهری نپوشیده است. آگرا، بنیانگذار Lemon Ve Limon نیز شیک پوشیده بود. او شلوار مشکی، یک تاپ کوتاه سفید و یک کیمونوی پرادا که با لباس او همخوانی داشت پوشیده بود.

بیشتر بخوانید:

کلویی کارداشیان شایعات مبنی بر قرار ملاقاتش با یکی دیگر از ستاره های NBA را تکذیب کرد

مولانی اولین روز پدرش را با پسرش مالکوم و دوست دخترش اولیویا مان جشن می گیرد.

جسی ویلیامز پس از شروع با دوست دخترش سیارا پاردو در نیویورک دست در دست می گیرد!

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید