صحنه های حذف شده از کمدی ویژه نت بلیکس بو برنهام


به مناسبت یک سالگی این وظیفه، بو برنهام از محرابی با محتوای نامعلوم از تقلید هجو آمیز خود در Netflix، Inside در سال 2021 پرده برداری کرد. او به نام The Inside Outtakes نامیده شد.

او در اینستاگرام نوشت: «او یک سال پیش امروز یک تماس غیرمنتظره در داخل کشور برقرار کرد.

او دو ماه قبل را صرف جمع آوری مطالبی کرد که به نظرش استثنایی بود اما از آنها استفاده نکرد.

صحنه های حذف شده ویژه کمدی بو برنهام در نتفلیکس منتشر شد!!!

تا 60 دقیقه دیگر در کانال یوتیوب او در دسترس خواهد بود.

از مارس 2020 تا مه 2021، برنهام پروژه متفاوتی را بدون هیچ کس دیگری “بدون گروه یا جمعیتی از مردم” در طول سال تحت تأثیر این همه گیری، فیلمبرداری کرد.

بین آوریل 2022 و می 2022، او رکوردی را که امروز منتشر کرد تغییر داد.

صحنه های حذف شده از کمدی ویژه کمدی بو برنهام نتفلیکس اکنون در YouTube در دسترس است

زمانی که این مرد 31 ساله برای اولین بار این خبر را در اینستاگرام اعلام کرد، برنهام را “بیونسه تقلید” نامید و از او به خاطر “مدیریتش” تشکر کرد.

گری جانتی، مقاله‌نویس و نویسنده Family Guy در کامنتی زیر پست اینستاگرام برنهام، این پیام را “خبر بسیار عالی” خواند.

در تحقیقی که توسط The Guardian انجام شد، این سریال پنج ستاره دریافت کرد، که “طنز ناامیدکننده” برنهام را ستود و نمایش را “تکان دهنده” توصیف کرد.

زمینه

بو برنهام یک کمدین موسیقی است که پس از انتشار پست در یوتیوب در سال 2006 به شهرت رسید.

او پس از گنجاندن این ملودی ها در ارائه مجموعه خود به همین نام (2009)، سه استندآپ بازدید کرد که دو مورد اول به صورت مجموعه و دو مورد آخر به عنوان نمایشگاه ضبط شده ارائه شد: Words Words (2010). چی. (2013) و شاد کن (2016).

برنهام در طول بازدیدش از Make Happy، قسمت‌هایی از اضطراب را در مقابل تماشاگران داشت.

او کلاس هشتم (2018) را ساخت و کارگردانی کرد و در سال های آینده در فیلم زن جوان امیدوار کننده (2020) ظاهر شد.

تولید

در داخل، در اتاق بازدیدکنندگان خانه در لس آنجلس فیلمبرداری می شود، که برنهام آن را به دوست دختر قدیمی خود، تهیه کننده فیلم لورن اسکافاریا، قبل از نقل مکان به خانه جدید چند ماه پس از ورود فیلم اصلی، داد. از اتاق بازدیدکننده نیز برای فیلمبرداری از پایان Make Happy استفاده شد.

لیست Zillow بعداً نشان داد که این خانه در سال 1984 در کابوس خیابان الم استفاده شده است.

برنهام توضیح داد که به دلیل اپیدمی کووید-19، او مجبور شد خودش، بدون کمک یک تیم یا جمعیت، ارائه دهد.

طبق حفره ای که در اکتبر 2021 در اختیار اخبار بلومبرگ قرار گرفت، نتفلیکس 3.9 میلیون دلار برای Inside پرداخت کرد و به آن رتبه «عملکرد» داخلی 2.8 داد، در مقایسه با رتبه 1 مدل برای محتوایی که به سرمایه اولیه باز می گردد. نماینده نتفلیکس، که اندازه‌گیری‌هایی را برای اینساید و چندین پروژه ویژگی مبتنی بر وب دیگر ارائه می‌کرد، بعداً به دلیل ارائه «داده‌های حساس اقتصادی» شخصی و اقتصادی اخراج شد.

نسخه ها

در 28 آوریل 2021، برنهام Inside را منتشر کرد که با تیزر کوتاهی همراه بود که شامل یک برنهام خوش لباس در طول خستگی Make Happy بود که به صحنه ای از داخل تبدیل شد که ظاهر مو بلند و سبیلی او را نشان می داد.

او همچنین از توییتر و اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن افکار خود استفاده می کند. او در 21 می اعلام کرد که Inside در 30 می تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید:دیدگاهتان را بنویسید