طلاق کارل کوک و کیلی کوکو قطعی شده است.


نزدیک به ۹ ماه پس از اعلام جدایی، کیلی کوکو و کارل کوک طلاق خود را نهایی کردند. طبق گزارش های ضبط شده دریافت شده از Entertainment Tonight، کوکو به طور قانونی روز دوشنبه مجرد شد، که مطمئناً خبر خوبی برای دوست پسرش تام پلفری است.

کیلی کوکو و کارل کوک، اعلام طلاق بسیار ناگهانی به نظر می رسد

ماه گذشته، کوئوکو و بازیگر 39 ساله اوزارک رابطه خود را به صورت آنلاین فاش کردند.

این بازیگر 36 ساله مهماندار و کوک، یک ورزشکار حرفه ای سوارکاری، چهار سال است که ازدواج کرده اند. آنها در بیانیه ای مشترک، جدایی خود را اعلام کردند، اما گفتند “هیچ کینه و دشمنی وجود ندارد”.

طلاق کارل کوک و کیلی کوکو قطعی شده است

با وجود اینکه عشق و احترام زیادی برای یکدیگر قائل بودند، اما اذعان داشتند که مسیر کنونی آنها را به مسیرهای متفاوتی رسانده است. اگرچه می‌خواستیم این بخش از حریم خصوصی خود را مخفی نگه داریم، اما می‌خواستیم در حقیقت با هم صادق باشیم، زیرا هر دوی ما بخش زیادی از سفر خود را آشکارا به اشتراک می‌گذاشتیم.»

کوکو در مصاحبه ای با Glamour اعتراف کرد که اعتیاد به کارش به روابط او آسیب رسانده است.

«اعتراف می کنم که با شغلم ازدواج کرده ام. این من هستم، “او گفت. “اولین عشق من همیشه او بوده است. من معتقدم که غلبه بر این مانع دشواری است، زیرا گاهی اوقات افراد و چیزهایی در زندگی من به اندازه حرفه من احساس خوبی ندارند. و من اعتراف می کنم که به نوعی مرا عقب نگه داشته است.”

ستاره تئوری بیگ بنگ افزود: در سال گذشته بیش از هر زمان دیگری در 36 سال زندگی ام رشد کرده ام. و این زندگی من را نیز تغییر داد. زندگی من هرگز دوباره مثل قبل نخواهد شد. و کاملا موافقم و اکنون من چیزها را متفاوت درک می کنم. تغییر کردن فوق العاده است.”

کوکو علیرغم عهدش که دیگر هرگز ازدواج نکند، به مجله گفت که دوستش دارد.

“من قدردان عشق هستم. من نمی خواهم تمام وقتم را تنها بگذرانم. من فقط باید اولویت هایم را با توجه به دانشی که برای تقویت این رابطه نیاز دارم، دوباره ارزیابی کنم. شبیه گیاه است. گاهی اوقات زمان زیادی را صرف فکر کردن به باغ می کنم نه به گیاه خاصی که نیاز به آبیاری دارد. علاوه بر این، من کاملاً از آن آگاه هستم. من می خواهم پیشرفت کنم، می خواهم تغییر کنم.

کیلی کوکو و کارل کوک، اعلام طلاق بسیار ناگهانی به نظر می رسد

نقش پیشگامانه او در نقش بریجت هنسی در سریال کمدی ABC 8 Simple Rules (2002-2005) پس از یک سری نقش های کوچک در سینما و تلویزیون در اواخر دهه 1990 بود.

کوکو سپس در فصل آخر سریال تلویزیونی Enchanted (2005-2006) بیلی جنکینز و با صدای برندی و آقای براندی هرینگتون بازی کرد. Whiskers (2004-2006).

او بعداً نقش پنی را بازی کرد CBS Big Bang Theory (2007-2019) که برای آن جایزه ماهواره ای، جایزه منتقدان و دو جایزه انتخاب مردم را به دست آورد.

کوکو از سال 2020 نقش اصلی و تهیه کننده اجرایی کمدی هیجان انگیز HBO، Max The Flight Attendant است. او برای این اجرا در جوایز انتخاب منتقدان، جوایز گلدن گلوب، جوایز انجمن بازیگران سینما و جوایز امی پرایم تایم نامزد شده است.

بیشتر بخوانید:

کندال جنر و دوین بوکر به رابطه خود پایان دادند!

Java Burn Reviews – تجربیات دنیای واقعی و بازخورد مشتری را کاوش کنید!

بررسی های Arctic Blast – راز از بین بردن فوری درد بدن!

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید