فرمانده نیروهای قدس فلسطین درگذشت


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، یکی از فرماندهان سپاه قدس در نبرد سیف به شدت مجروح شد. اورشلیمسال گذشته پس از تحمل روزهای سخت سرانجام روز چهارشنبه به شهادت رسید.

این خبر را نیز نیروهای قدس از شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کردند. تائیدیه انجام داد. این گروه در بیانیه ای اعلام کرد که «یاسر عطیه مصریمرحوم فرمانده گردان تاریخ در مرکز نوار غزه بر اثر جراحات وارده در نبرد سیف اورشلیم شب چهارشنبه به شهادت رسید و به شهادت رسید.

کار ایمن اورشلیم که با دفاع از مسجد الاقصی آغاز شد و دوران جدیدی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی رقم زد. این عملیات تلاش های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس و مسجد الاقصی را ناکام گذاشت و طعم پیروزی و بازدارندگی را در برابر اشغالگران به مردم فلسطین القا کرد.

در طول 11 روز جنگ، مقاومت فلسطین به پیروزی رسید و تمامی تلاش های رژیم صهیونیستی برای تغییر معادلات مقاومت را شکست داد. این موضوع را گردان های عزالدین اعلام کردند قسام (شاخه نظامی حماس) که تا شش ماه آینده با تدارکات موشکی مقاومت می کند، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر وقت اسرائیل را وادار کرد تا خواستار آتش بس شود. واسطه ها بین المللی باشید

در کار ایمن اورشلیم مقاومت فلسطین در دو بخش نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را شکست داد. در بخش نظامی نیز مقاومت با انجام عملیات تعقیب و گریز و تقلب موفق شد سکوهای موشک انداز خود را از دید دشمن مخفی کند و دشمن را با مشکلات جدی مواجه کند. در بخش اطلاعاتی نیز مقاومت فلسطین بر نادرست بودن ارزیابی های امنیتی رژیم صهیونیستی تاکید کرده است. رژیم صهیونیستی در جریان عملیات سیق اورشلیم این کشور نتوانست اطلاعات نظامی را برای ترور رهبران مقاومت فلسطین به دست آورد و هرگز موفق نشد.

دیدگاهتان را بنویسید