فعالیت ادارات در برخی شهرهای خوزستان با دو ساعت تاخیر آغاز می شود


به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان، با توجه به اخطار نارنجی هواشناسی خوزستان مبنی بر احتمال برخورد توده گرد و غبار عراق در برخی مناطق استان از اواخر وقت یکشنبه تا دوشنبه (12 و 13 تیر 1401) و بررسی آخرین پیش بینی ها و مناطق متاثر از آن توسط کارگروه هماهنگی اضطرار آلودگی هوای استان و تبادل نظر اعضای کارگروه، تصمیماتی اتخاذ و اعلام شد.

بر این اساس ساعت شروع به کار ادارات و دستگاه های اجرایی (به استثنای مراکز امدادی، درمانی، مراکز بهداشتی درمانی، اورژانس 115، ادارات دارای نوبت کاری و عملیات، ادارات شهری شهرداری ها، بیمارستان ها و آتش نشانی ها) اهواز، حمیدیه، مشترککارون، دزفول، اندیمشک، شوش، کرخه، شوشتر، گتوند، دشت آزادگان و هویزه در روز دوشنبه 22 تیر 1401 با دو ساعت تاخیر.

آزمون های مراکز تحصیلی و آموزش عالی شهرستان های مذکور در تاریخ 22 تیرماه 1401 روز دوشنبه بدون تغییر و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی مراکز مربوطه برگزار می شود.

در صورت تداوم گرد و غبار، تصمیمات لازم توسط کارگروه اتخاذ و تا ساعت هشت صبح تاریخ مذکور (23 تیر 1401) به اطلاع خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید