فیلم Top Gun Maverick تام کروز در حال نزدیک شدن به 550 میلیون دلار در سراسر جهان است


طبق پیش‌بینی‌های ارائه شده توسط استودیو در روز یکشنبه، Maverick در دومین آخر هفته خود در سینماها به پرواز در ارتفاعات جدید ادامه می‌دهد، با فروش بلیت 86 میلیون دلاری که تنها 32 درصد از تعداد کل آخر هفته اول کاهش داشته است.

جدیدترین فیلم تام کروز، تاپ گان

تصویر جدید پارامونت پیکچرز، که در آن تام کروز همان شخصیت نسخه قبلی 1986 را بازی می کند، بهتر از هر فیلم دیگری عمل می کند. کاهش متوسط ​​آن، ضرر کوچک برای فیلمی که با بیش از 100 میلیون دلار اکران شد، برای فیلم های پرفروش بین 50 تا 65 درصد رایج تر است.

فیلم Top Gun Maverick تام کروز در حال نزدیک شدن به 550 میلیون دلار در سراسر جهان است

آخر هفته گذشته، آخرین فیلم تام کروز، Top Gun: Maverick، رکورد شروع فروش 124 میلیون دلاری را داشت.

این تصویر به کارگردانی جوزف کوسینسکی به طور قابل توجهی بهتر از حد انتظار در بازارهای بین المللی عمل می کند. Top Gun: Maverick در دومین آخر هفته اکران خود 81.7 میلیون دلار از 64 بازار خارج از ایالات متحده کسب کرد که تنها 20 درصد کاهش داشت.

تام کروز “Top Gun Maverick” حدود 550 میلیون دلار را به خود اختصاص داده است:

Top Gun: Maverick به لطف تبلیغات شفاهی مثبت، نقدهای فوق العاده و یک تور تبلیغاتی جهانی، تاکنون 548.6 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است. این بدون شک او را به یکی از بزرگترین پرفروش‌ترین فیلم‌های کروز و مطمئناً یکی از مهم‌ترین موفقیت‌های هر فیلم تبدیل می‌کند. دنباله Top Gun در حال حاضر به عنوان موفق ترین درآمد داخلی این بازیگر 59 ساله باکس آفیس داخلی (291.6 میلیون دلار) رتبه بندی شده است.

  • اگرچه شک نیست که Top Gun: Maverick بتواند به موفقیت جهانی 1.89 میلیارد دلاری در فیلم Spider-Man از Sony Pictures دست پیدا کند.
  • بدون راه خانه، که بزرگترین موفقیت باکس آفیس در طول همه گیری بود، کروز و شرکت به دلیل رهبری آخرین انگیزه در بهبود سینما مورد ستایش قرار گرفتند. به لطف پارامونت، این فیلم تا دو سال دیگر اکران نشد.
  • از سوی دیگر، Top Gun: Maverick، بر خلاف شرایط ژانویه، زمانی که رقابت کمی در باکس آفیس No Way Home وجود داشت، اولین عکس از مجموعه ای از عکس های تابستانی فشرده است.
  • Top Gun: Maverick که در هفته دوم تعداد نمایشگرهای خود را افزایش داد و رکورد خود را به 4751 صفحه افزایش داد، به زودی می تواند در یک نبرد بزرگتر برای جلب توجه مخاطب قرار گیرد.
  • در آخر هفته، فیلم Jurassic World: Dominion اثر کالین ترور که در 15 منطقه خارج از کشور کارگردانی شد، 55.5 میلیون دلار فروخت. یونیورسال گفت که این با قسمت های قبلی این مجموعه مطابقت دارد. اولین دنیای ژوراسیک در سال 2015 اکران شد و 1.67 میلیارد دلار فروخت، در حالی که دنباله آن، Jurassic World: Fallen Kingdom، در سال 2018 اکران شد و 1.31 میلیارد دلار فروخت.

هیچ نسخه گسترده جدیدی نمی تواند با Top Gun: Maverick در سینماهای ایالات متحده و کانادا رقابت کند. اولین آخر هفته فیلم هندی Vikram، یک اکشن هیجانی تامیل، 1.8 میلیون دلار از 460 صفحه نمایش به ارمغان آورد.

نتیجه

جنایات آینده به کارگردانی دیوید کراننبرگ که اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن انجام داد، با فروش 1.1 میلیون دلاری در 773 سینما، یک آخر هفته افتتاحیه موفقی داشت. هشت سال بعد، اولین فیلم بلند این کارگردان کانادایی نئون بود که ویگو مورتنسن، لیا سیدو و کریستن استوارت در آن بازی کردند.دیدگاهتان را بنویسید