لیبل شیشه شاتوت – Van Tiss


تکنولوژی جوهر برچسب شیشه ای این ترکیبی از سخت افزار، نرم افزار انعطاف پذیر و رویه هایی است که برای چاپ جوهر آنها استفاده می شود. پس از چاپ جوهر افشان، قطرات جوهر ریز از نازل فشرده می شوند تا یک تصویر چاپ شده ایجاد شود.

ویژگی های اصلی فناوری جوهر افشان آنها چیست؟

تمام سیستم های جوهر افشان دارای چهار ویژگی مشترک هستند:

آنها از چاپگرهای بدون تماس استفاده می کنند. این بدان معنی است که چاپگر صحنه چاپ شده را لمس نمی کند زیرا فقط قطرات جوهر باید با آن تماس داشته باشند. در نتیجه، چاپگرهای جوهرافشان می توانند روی سطوح متحرک، ناهموار یا لمسی چاپ کنند.

آنها نیازی به فرم ندارند. از آنجایی که جوهر مستقیماً روی صحنه قرار می گیرد، نیازی به چاپ لیبل و سپس چاپ روی بسته بندی ندارید. از این منظر، هر دو رویه می تواند توسط مرجع به طور همزمان انجام شود.

اطلاعات می تواند به سرعت قدرت را تغییر دهد. متون (با عنوان زمان نمونه، تاریخ، شماره دسته) در طول مدت زمان واقعی در امتداد تسمه نقاله توسط مرجع قابل تغییر هستند.

سرعت چاپ با سرعت بالا بسته به گزینه تکنیک استفاده، محصولاتی که با سرعت 5 متر در ثانیه حرکت می کنند می توانند توسط بدنه چاپ شوند که برای نیازهای تولید بزرگ کافی است.

فناوری جوهر افشان چه نقشی برای برچسب زدن بیشتر دارد؟

سیستم های جوهر افشان به طور گسترده ای در برچسب زدن استفاده می شود.

بخش جدایی ناپذیر سیستم برچسب زنی مبتنی بر فناوری جوهرافشان، چاپگر جوهر افشان کشویی است. این نوع چاپگر به تولیدکنندگان این امکان را می دهد که مستقیماً اطلاعاتی را چاپ کنند که روی محصولات یا بسته بندی آنها برچسب گذاری شده است.

مزیت بزرگ چاپگرهای جوهر افشان برای فنجان نسبت به ادعا این است که تولید برچسب غیر ضروری می شود. به این ترتیب تولیدکنندگان می توانند در زمان و هزینه صرفه جویی کنند. علاوه بر این، چاپگرهای جوهر افشان کشویی می توانند با سرعت بالا چاپ کنند و کیفیت چاپ عالی را ارائه دهند، چیزی که سایر سیستم های برچسب گذاری نمی توانند. چاپگرهای دراپ جت همچنین با سطوح مختلف (مانند پلاستیک، مقوا، فلز) سازگار هستند و آنها را به یک راه حل ایده آل برای برچسب زدن مش تبدیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید