ما دوست نداریم از بینی یک انسان بی گناه خونریزی کند، اما با کسانی که امنیت مردم را زیر پا می گذارند به شدت برخورد می کنیم.


به گزارش ایسنا، سردار محمد پاکپور در جمع علما و بزرگان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان افزود: تجزیه طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیتی ندارد. بلوچ ها خاک را مادر خود می دانند.

وی تصریح کرد: عده ای در فضای مجازی القا می کنند که کار جمهوری اسلامی تمام شده است، جمهوری اسلامی همان نظامی است که همه دنیا می خواستند دولت سوریه و عراق سقوط کند، اما این اتفاق نیفتاد. سپاه

وی ادامه داد: مخاطب ما برای امنیت منطقه بسیجیان بومی و سران طوایف هستند، سران طوایف می توانند عامل وحدت در سیستان و بلوچستان باشند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: راه ایجاد آرامش در استان حضور مسئولانه و وحدت بخش علما و روحانیون شیعه و سنی در منطقه است، توسعه مبتنی بر امنیت است، دشمنان می خواهند با ایجاد ناامنی در استان از پیشرفت و توسعه جلوگیری کنند. .

وی گفت: ما دوست نداریم از بینی بی گناه خون جاری شود زیرا همه مردم جمهوری اسلامی ایران هستند اما با مخل امنیت مردم به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: فضای مجازی بیانگر واقعیت سیستان و بلوچستان نیست، واقعیت استان با آنچه فضای مجازی برای جوانان بازنمایی می کند بسیار متفاوت است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: بزرگان و ریش سفیدان باید مراقب باشند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و کلاهبرداری های آن نیفتند.

وی گفت: دشمن برای ایجاد هرج و مرج در سیستان و بلوچستان هر چه در توان دارد انجام می دهد، بنابراین لازم است همه علما، بزرگان و مردم هوشیارتر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید