مزرعه خریدیم! – آشپزخانه ابرا


پست امروز یک فاصله کوچک از دستور العمل ها و محتواهای سلامتی است تا یک به روزرسانی عالی را با شما به اشتراک بگذارم!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

پس از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی ، و 18 ماه استراتژی بسیار جدی ، و صرف تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن مزرعه ای خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که رویای آن را دارم ، منظورم DREAMED است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و تخیل زندگی می کرد. من راهی پیدا کرده ام که در مورد آن با هر روح که از راه من عبور کرده صحبت کنم. من آن را گفتم ، آن را در خواب دیدم ، و سپس به نحوی ، به لطف همه مقدسات ، به واقعیت تبدیل شد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل تا کنون در نیویورک) به این فکر می کنم که چقدر شهر را دوست ندارم. من فقط یک حیاط می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها. من به فضای سبز (فراتر از پارک های نیویورک) و حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من خواب دیدم که می توانم با روپوش و بدون سوتین از در بیرون بروم و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، با عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، خب … این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین یک میلیون سوال داشتم ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیز مربوط به مزرعه داشته باشم مفید خواهد بود.

دلیل اصلی برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای یک حیاط خلوت واقعی است که بر توسعه دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا در حال به روزرسانی جدی است زیرا من یاد می گیرم چگونه غذای خود را رشد دهم و پرورش دهم.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در Western Catskills ، Sullivan County NY واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما به رودخانه دلاور (برای رودخانه تنبلی که در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی عالی و ماجراهای جدی غذایی نزدیک هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای یک خانه بود زیرا این خانه زیبا ، زنده و پررونق است. بسیاری از مردم شهرها (که ما آنها را با محبت “سیتیدیوت” می نامیم) به اینجا نقل مکان کردند ، از جمله افراد خلاق و صنعتگر و فقط مردم شهر که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند.

این امر منجر به تولید ناحیه ای شده است که غذای جدی تولید می کند ، قدردانی از جامعه و ارتباط با کشاورزی و باغداری است.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید BIG باز می شد ، اتفاقات خلاقانه ای در حال رخ دادن بود و ساکنان آنجا را به خانه خود تبدیل می کردند ، نه پاتوق خود در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین سالیوان کانتی برنده شد ، اما در حقیقت حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را دوست داشتیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کمی در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه در سال 1904 است ، با بیش از 100 سال ویژگی عجیب و غریب و 100 سال جذابیت جدی.

این خانه 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است ، که دقیقا 1800 فوت مربع بیشتر از من در بزرگسالی است.

ما پروژه های زیادی داریم به تمام معنا ، یک بردارنده برتر است. استخوان ها عالی هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) بسیار عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه با صفحات دیواری دهه 1960 پوشانده شده است (که در بسیاری از اتاقها) چندین بار رنگ آمیزی شده است. لحظات مفرح.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبا خانه چه می کنیم:

ما برنامه های زیادی داریم و به نظر می رسد بسیار قریب به اتفاق و هیجان انگیز است. ما مطمئن نیستیم از کجا باید صادق باشیم.

ما هفته اول را با چیدن سالیان فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش های چوبی سخت اصل و شگفت انگیز و یک راه پله زیبا و اصیل 1904 را که من عاشق آن هستم کشف کنیم. با یک مداخله کوچک در پایان ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

برخی از اتاق ها با کاشی مشمع کف اتاق چسبانده شده اند که به دلیل وجود آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی از عهده آنها برآییم ، بنابراین برای این کار یک فرد حرفه ای می آوریم.

و برخی از طبقه ها که در آن یک طبقه وینیل خاکستری جدید گذاشته شده است ، که من از آن متنفرم ، اما ممکن است مجبور باشم مدتی با آن زندگی کنم.

هدف اولیه ما این است که بازسازی ها را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا اختصاص می دهیم ، متخصصان را برای نظرات و مشاوره بیشتر می آوریم و سپس به طور همزمان با یک اتاق صحبت می کنیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است ، که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر روی همه عجایب تکان می دهد و به مرور زمان این مکان را به چیزی فوق العاده تبدیل می کند. نوه من قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاق تایتانیک است (تصویر بالا ، و نزدیک به سطح تایتانیک نیست ، اما من تعریف را می پذیرم).

صرف نظر از بازسازی ، من نمی توانم منتظر بمانم تا به جایی برسیم که بتوانیم عتیقه جات و آثار خلاقانه ای بیابیم تا این مکان را واقعاً متعلق به خودمان کنیم.

به تدریج قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100٪ موافق است که برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

و آشپزخانه؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را منتشر خواهم کرد.

آشپزخانه از نظر اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام مبلمان دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما این زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما رنگ آمیزی کابینت ها و به روز رسانی آسان روی میزهای پیشخوان است. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که برای من زیبا به نظر می رسد و صادقانه می گویم که یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

بزرگترین عیب آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه ، من یک ماشین ظرفشویی در آپارتمانم دریافت کردم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال در تجارت غذا کار کرده ام ، برای بیش از 100 نفر مهمانی برپا کرده ام ، هزاران دستور غذا را آزمایش کرده ام ، و شام و مهمانی ها را میزبانی کرده ام ، همه از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. واقعا – جدا. من ده ها ساعت در ماه جبران می کردم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان صرف شستن ظروف با دست می کردم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این یک راه حل آسان نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را محقق کنیم. آه.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبیایید در مورد کارگاه مهم: باغ صحبت کنیم!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من 20 تا 30 هکتار وسعت می خواستم که با آنها بازی کنم و حیوانات داشته باشم.

این پسر بچه شهر من را کاملاً ترساند و وقتی به خانه های چند هکتاری نگاه می کردیم همیشه همین را می گفت … این زمین گند است. تبدیل آن به چیزی زیبا صدها هزار دلار هزینه خواهد داشت.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین است (نفس نفس بزنید!) اما این سرزمینی است که دوست داشته شده و مورد مراقبت قرار گرفته و زیبا و کاربردی شده است.

ما هنوز همه چیزهایی را که در دست تهیه داریم نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه پیدا کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های گیاهی ، باغ های طاقچه گوجه فرنگی و یک باغ بزرگ ارگانیک با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال های صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط به طور کامل حصار کشی شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من تازه با باغبانی آشنا هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های طعم دهنده ای را که ایجاد خواهم کرد ، می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورها و داروهای گیاهی بیشتری را بیاموزم. من در فکر این هستم که کاملاً هیپی شوم ، آیا شما برای آن آماده هستید؟ ؟

ابرا در حال نوشیدن آب سبز در اتحادیه میدان نیویورک است

ترک نیویورک برای خوب؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، خانه من از هر نظر است و همچنین … همیشه … چالش برانگیز است. شهری که هرگز نمی خوابد مرا شب ها بیدار نگه می دارد ، من به شدت از آن متنفرم ، زندگی سختی است ، باعث استرس زیادی می شود ، بسیار گران است ، اما نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من او را به همان اندازه که از او متنفرم دوست دارم. این در نیویورک زندگی می کند.

من خودم در نیویورک شدم ، با شگفت انگیزترین افراد آشنا شدم ، تجربه های زندگی را داشتم که … خوب ، صادقانه ، شما حتی اگر به شما بگویم باور نمی کنید.

واقعاً هیچ جایی بر روی زمین به این شکل وجود ندارد. انرژی ، فشار ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به برخی قسمت های زندگی ام نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. استراحت از شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا هر دو مکان را بدست آورید و ببینید چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته ، هنگام آماده سازی آخرین چیزهای “خانه” ما از آپارتمان ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و سرگردان شدم. از طریق سنترال پارک ، وست وست ساید و برخی از خلوتگاه های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر خواهد شد بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من نمی توانم صبر کنم تا نیویورک را در سال آینده با چشمانی شفاف تر و آرام تر ببینم.

در حال حاضر ما خانه ای داریم که باید تعمیر کنیم و من باغی برای کاشت دارم!

اگر به پایان رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین ما را دنبال کنید. اگر فکر می کنید باید با پیشرفت ما به روزرسانی هایی را به وبلاگ اضافه کنم ، نظر خود را در زیر برای من ارسال کنید؟ من نمی خواهم این سایت را با چیزهای بازسازی خانه غرق کنم ، اما این بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100 content بر محتوای دیگری که به اشتراک می گذارم تأثیر خواهد گذاشت.

آیا می توانم به شما در برنامه ریزی غذا کمک کنم؟

برای بارگیری برنامه غذایی یک هفته ای رایگان من (عمدتا گیاهان) ، ایمیل خود را در زیر وارد کنید. لیست خرید ، دستور العمل ها ، برنامه آمادگی ، همه چیز برای شما وجود دارددیدگاهتان را بنویسید