مستر آماتور المپیا 2021 تونس در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


استاد آماتور استاد المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به بازیهای مستر المپیک آماتور تونس اعزام کند. این نژادها 27 و 28 آذر 1400 این دوره در تونس برگزار می شود و سه مقاله اول حرفه ای در بخش شفاهی هر رشته اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخرند سومین المپیا آماتور را اعلام کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، سری المپیا آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر هستند سومین المپیا آماتور را اعلام کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، سری آماتور المپیا در تونس برگزار می شود.

خانه استاد آماتور استاد المپیا 2021 تونس

همت یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از برترین مقاصد گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

هر کسی که علاقمند به ارسال M.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند با شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید