مصدومیت سافت بال نیک جوناس را به اورژانس می فرستد!!


روز یکشنبه، نیک جوناس، بازیگر و نوازنده آمریکایی، سافت بال بازی کرد. تصاویر بیمارستان برادران جوناس خواننده در شبکه های اجتماعی پخش شده است.

نیک جوناس پس از مجروح شدن در حین بازی سافت بال وارد بخش اورژانس شد!!

در ویدیوی Six، نیک و برادرش کوین می توانند در بیمارستان لنگند. به گزارش این خبرگزاری، نیک در حالی که قصد داشت با توپ به فاق ضربه بزند، سافت بال بازی می کرد.

مصدومیت سافت بال، نیک جوناس را به اورژانس می‌فرستد

پس از ترک نیک جوناس که هنوز پیراهن سافت بال خود را به تن داشت، کوین جوناس او را با یک رنجروور تا بیمارستان همراهی کرد. نیک مجبور شد لنگ لنگان به سمت وسیله نقلیه برگردد، زیرا آنها وارد اتاق اشتباهی شدند.

در ژانویه امسال مالتی ماری برای این زوج متولد شد!!

این ویدیو که توسط Six خریداری شده است، از یک صفحه هواداران بازنشر شده است. طرفداران نیک جوناس اشاره کرده اند که چنین آسیب هایی برای این بازیگر در آرزوهای آنها تازگی ندارد. یکی از طرفداران گفت: “این مرد بیچاره. برایش آرزوی سلامتی کن و پریانکا در آستانه بازگشت به او است که به بهبودی او کمک کند، “در حالی که دیگری گفت: “اوه، نه، نه دوباره نیک.” این همه نیست. «نیک، بیچاره، با تمام جراحاتش.

کوین پس از آسیب رساندن به دوچرخه خود به همان روشی که اولین بار بود، با پری تماس گرفت. Privileged Pri باید احساس کند که هر بار که کوین تماس می گیرد اخبار وحشتناکی به گوش می رسد. فن گفت که پریانکا نگران نیک بود، بنابراین باید دست از آسیب رساندن به خودش بردارد. دست از آزار دادن خودت بردار و باعث فشار خون دخترم نشو، خودت را کنار کشیدی.

پریانکا روز یکشنبه در پاریس بود، بنابراین نتوانست به نیک در بازی بپیوندد. در رویداد Bulgari در آن هاتاوی و لیزا خواننده BLACKPINK. برای توصیف این سه نفر، پریانکا در اینستاگرام گفت: «و بعد ما بودیم.

پریانکا تا پایان ماه مشغول فیلمبرداری سریال آنلاین خود The Citadel بود. زمانی که دختر مالتیایی خود، ماری چوپرا جوناس را به دنیا آورد، چندین ماه را صرف فیلمبرداری کرد. Jee Le Zaraa، Ending Things و It’s All Coming To Me نیز شامل او خواهد شد.

نیک جوناس در حین بازی سافت بال مصدوم شد!

وقتی نیک جوناس توسط برادرش کوین جوناس با یک رنجروور پس از برخورد توپ به او به بیمارستان منتقل شد، او پیراهن سافت بال خود را که از صفحه سیکس خریداری کرده بود، پوشیده بود. نیک لنگ لنگان با کوین به داخل ماشین برگشت که متوجه شد آنها وارد اتاق اشتباهی شده اند.

هواداران بهترین آرزوها را برای نیک برای بهبودی سریع ارسال کردند. بازیگر پریانکا چوپرا جوناس مورد همدردی کسانی است که نگران او و رفاه خانواده اش هستند.

پریانکا چوپرا نگاهی کوتاه به مراسم خود در پاریس انداخت

از آنجایی که پریانکا چوپرا برای یک رویداد راه اندازی کسب و کار در پاریس بود، به نیک جوناس در بازی سافت بال خود نپیوست. لیزا بلک پینک خواننده و آن هاتاوی بازیگر به بازیگر Sky Is Pink پیوستند.

پریانکا در توضیح عکسی که در اینستاگرام منتشر کرد، گفت: مدت زیادی است که این را ندیده ام. «به همین دلیل است. هیچ چیز برای یک دختر مهمتر از خوش گذرانی نیست!» این سه زن منظره قابل توجهی در این مراسم بودند، زیرا آنها در حالی که با گروه های تند خود یک بیانیه مد ارائه می دادند، سرگرم بودند.

مردم همچنین در مورد:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید